1 pokój 300 metrów od plaży, przytulny kompleks Mirage, niskie opłaty za utrzymanie, Nesebar

Nesebar, Bułgaria – ID 9975
36,500 €
Powierzchnia 34 m2
Usposobienie 1 pokojowe mieszkanie
Piętro 3/5
Morze 300 m
Opłata za usługę 300 € za rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Najwyższa cena! 300 metrów od plaży. Oferujemy w pełni wyposażony apartament z 1 sypialnią w mniejszym rodzinnym kompleksie Mirage w Nesebyrze. Apartament znajduje się na trzecim piętrze z pięciu pięter. Całkowita powierzchnia wynosi 34m2. Apartament składa się z: salonu z aneksem kuchennym, łazienki z toaletą, balkonu. Cena obejmuje wszystkie meble i wyposażenie zgodnie z aktualnymi zdjęciami.
Kompleks, w którym znajduje się apartament, położony jest zaledwie 300 metrów od plaży w romantycznym mieście Nessebar. Wszystkie udogodnienia i rozrywki znajdują się w odległości spaceru. Właściciele i ich goście mają do dyspozycji w kompleksie: basen ze strefą relaksu, zielony, zadbany teren, windę, całodobową ochronę, parking na terenie kompleksu.
Opłata eksploatacyjna wynosi 300€ rocznie
Polecamy!
Nessebar jest jednym z najczęściej odwiedzanych bułgarskich kurortów na wybrzeżu Morza Czarnego. Leży 38 km od Burgas i 100 km na południe od Warny na skalistym półwyspie o tej samej nazwie, który luźno podąża za piaszczystym Słonecznym Brzegiem na południe.
Miasto zostało ogłoszone rezerwatem architektonicznym i archeologicznym w 1056 roku. Od 1983 roku znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. To malownicze miejsce charakteryzuje się zabudową w stylu czarnomorskim, składającą się z dwupiętrowych drewnianych domów stłoczonych razem w krętych uliczkach. Liczne kościoły, głównie z okresu bizantyjskiego (kościół św. Jana Chrzciciela z XI wieku, kościół św. Stefana z X wieku z pięknymi malowidłami ściennymi z okresu bułgarskiego odrodzenia narodowego i kościół Pantokratora) dodają atmosfery. Najstarszym zachowanym kościołem jest Bazylika, która prawdopodobnie pochodzi z V w. W centrum miasta stoi Stary Pałac Biskupi, który jest niewątpliwie jednym z najbardziej imponujących zabytków miasta. Na obrzeżach starego miasta stoi unikalny drewniany wiatrak. Warto również odwiedzić Muzeum Archeologiczne z bogatą kolekcją ikon i starożytnej ceramiki oraz klasztor św. Jerzego. W pobliżu portu znajdują się dobrze zachowane mury obronne, a miasto ma brukowane uliczki z czasów średniowiecza oraz starożytnej Grecji i Rzymu. Brukowane, zadbane uliczki, starożytne kościoły i XIX-wieczne domy z drewna nadają temu miastu niespotykany urok. Można tu spacerować godzinami, podziwiając ofertę rękodzieła i poznając jego bogatą przeszłość. Miłośnicy historii i architektury nie będą się tu nudzić. Znajdują się tu również małe sklepy, targi, tawerny i port. Znajduje się tu kilka plaż. W południowej części miasta znajduje się najciekawsza plaża, South Beach. Jej długość jest szczególnie interesująca, a jeśli przyjrzysz się uważnie, zauważysz, że jest to ciągła plaża, która rozciąga się aż od Słonecznego Brzegu. Plaża jest piaszczysta, ze stopniowym wejściem do morza i oferuje szeroką gamę zajęć sportowych (piłka nożna, siatkówka, narty wodne itp.). Wzdłuż piaszczystej plaży na stałym lądzie, 2 km od starego centrum, znajduje się nowa dzielnica. Bliskość Słonecznego Brzegu daje możliwość skorzystania z pełnej oferty sportowo-rozrywkowej i innych usług również w tym kurorcie. Różnorodność i połączenie historii z nowoczesnymi usługami oraz nocne posiedzenia w restauracji na klifie nad morzem w starym Nessebarze to powody, dla których warto odwiedzić i spędzić wakacje w tym magicznym miejscu.
To wspaniałe miejsce jest idealne dla romantyków, miłośników nocnego życia, historii, kultury i dobrego jedzenia. Nessebar nie powinien być pominięty przez nikogo, kto chce poznać Bułgarię i jej zwyczaje.
Piętro
3
Liczba pięter
5
Usposobienie
1 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
34 m2
Powierzchnia użytkowa
29 m2
Balkon
Tak
Basen
Basenów
Parking
Tak
Ochrona
Ochrona
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
890 m
Lekarz
90 m
Kawiarnia
220 m
Restauracja
80 m
Bar
130 m
Szkoła/przedszkole
1 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00