1 pokój blisko kolejki linowej i centrum miasta, najwyższa cena, kompleks Sveti Ivan, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 4846
35,000 €
Powierzchnia 40 m2
Usposobienie 1 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/5
Stok 1 000 m
Stan Gotowe
Oferujemy nowy 1 pokój w kompleksie Sveti Ivan w Bansko w bardzo dobrej cenie! Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze z pięciu pięter, powierzchnia całkowita to 40 m2, powierzchnia użytkowa 35 m2. Układ: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka z WC, balkon. Mieszkanie ma orientację wschodnią.
Opłata eksploatacyjna wynosi 10€ za m2 rocznie.
Chętnie pomożemy w umeblowaniu i wyposażeniu apartamentu.
Obiekt Sveti Ivan Ski Apartments jest dogodnie usytuowany zaledwie 1 km od gondoli w Bansko i oferuje bezpłatny prywatny parking oraz ogród z częścią wypoczynkową.
Na życzenie i za dodatkową opłatą dostępny jest transfer. Dostępna jest również usługa wynajmu samochodów. W ciągu 10 minut spacerem można dojść do centrum Bansko z licznymi kawiarniami, barami, restauracjami i sklepami spożywczymi.
Trochę więcej o Bansko:
Miasto położone jest na wysokości 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, w której spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.
Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła - z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Znajduje się 161 km. na południe od lotniska w Sofii i 56 km. na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.
Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ jest blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.
Bo w Bansko jest wszystko!
Zimowe wędrówki
Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Ośrodki są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości tras zjazdowych. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy kurort w tej kategorii spośród 400 badanych. Bansko oferuje 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobrą szkołę narciarską i sklep narciarski dostępny dla narciarzy i snowboardzistów.
27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.
Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy zjazdowej, która łączy ośrodek narciarski z miastem Bansko, wyposażone są w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.
Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z czego dwa nowe, sześć wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Na terenie ośrodka znajduje się mobilna karuzela, nowe wyciągi dla dzieci oraz przedszkole.Piętro
4
Liczba pięter
5
Usposobienie
1 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
40 m2
Powierzchnia użytkowa
35 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
930 m
Lekarz
1 km
Kawiarnia
970 m
Restauracja
60 m
Bar
30 m
Szkoła/przedszkole
1 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00