1 pokój na najlepszym polu golfowym na Bałkanach, bogato wyposażony kompleks Pirin Golf, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 7147
43,000 €
Powierzchnia 44 m2
Usposobienie 1 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/4
Stok 12 000 m
Opłata za usługę 17 € m2/rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Oferujemy Państwu przytulny apartament składający się z 1 pokoju. Całkowita powierzchnia wynosi 44,28 m2, apartament znajduje się na drugim piętrze z czterech pięter w kompleksie z Pirin Golf Resort & SPA. Rozkład: przedpokój, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka z WC i balkon. W kompleksie znajdują się pięknie zagospodarowane tereny zielone, tereny rekreacyjne, basen i zewnętrzny plac zabaw, sklepy, restauracje i inne. Dużym atutem jest również centrum SPA, kompleks sportowy oraz boisko do piłki nożnej. Cena apartamentu obejmuje umeblowanie i wyposażenie zgodnie ze zdjęciami. Dla miłośników golfa, apartamenty oferują wspaniałą możliwość gry przez cały rok na jednym z najlepszych pól golfowych w Bułgarii, a także wspaniały ceniony dochód z wynajmu. W ramach ogromnego kompleksu znajduje się również Apart Hotel, który został zaprojektowany jako kompleks 4 połączonych ze sobą budynków, w tym pięknie zagospodarowane tereny zielone, baseny zewnętrzne i ogrody. Opłata za utrzymanie wynosi 17€/m2 rocznie.

Bardzo ciekawa oferta, gorąco polecam!

Korona przesunęła się do najsilniejszego poziomu od 11 lat względem Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!

Więcej o kompleksie:

Z ponad 4 milionami graczy zarejestrowanych w Europie, golf jest jednym z najbardziej tradycyjnych sportów na starym kontynencie. Pirin Golf & Country Club jest domem dla dwóch z najlepszych 100 pól golfowych w Europie kontynentalnej i częścią European Tour Destinations. Pola Ian Woosnam i Pirin Pine, ustawione na tle strzelistej góry Pirin, podsumowują, co to znaczy grać w golfa w górach. Kompleks znajduje się godzinę drogi od międzynarodowego lotniska w Sofii i kilka minut od popularnego ośrodka narciarskiego Bansko. Pirin Golf & Country Club gości ponad 40 turniejów rocznie, niektóre z nich to Macedonian Amateur Open WAGR, Turkish Airlines, Volvo, AUBG (American University of Bulgaria), BDO i wiele innych.

Podaruj sobie najwyższej klasy usługi i zakupy w Pirin Golf Hotel & Spa

Pirin Golf Hotel and Spa jest otoczony sosnami i obejmuje 2 pola golfowe, driving range, akademię golfa, 7 basenów, 2 supermarkety, piano bar, centrum fitness, squash, bilard, tenis stołowy, 7 terenów zewnętrznych dla dzieci, piekarnię, sklep sportowy, szkołę narciarską i sklep odzieżowy.

Wyciąg narciarski Bansko znajduje się 12 km od Pirin Golf Hotel and Spa. W sezonie narciarskim hotel oferuje bezpłatny 10-minutowy transfer do/z wyciągu co godzinę w ciągu dnia. Istnieje również bezpłatny transfer wózków golfowych, które mogą zabrać gości wokół kompleksu w okresie letnim.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak w każdej złej rzeczy jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się, jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z oglądaniem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić plusy i minusy danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informacje.

I jeszcze trochę o Bansko:

Miasto położone jest na wysokości 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, gdzie spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.

Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.

Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.

Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.

Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.

Bo Bansko ma wszystko!

Zimowe wędrówki

Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Ośrodki są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości tras zjazdowych. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych ośrodków. 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobra szkoła narciarska i przechowalnia sprzętu dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.

27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.

Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy łączącej ośrodek narciarski z miastem Bansko wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.

Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Są nowe wyciągi dla dzieci i żłobek.

Letnie wędrówki

Na potrzeby letniej turystyki pieszej w Parku Narodowym Pirin opracowano 13 głównych i 17 drugorzędnych tras górskich. Wspinaczka skałkowa jest dozwolona w 6 miejscach. W wysokogórskiej części góry osiem schronisk górskich i pięć schronisk przyjmuje latem turystów. Ponadto organizowane są wycieczki do klasztorów Riła i Rozhen, Melnik, park niedźwiedzi w Belitsa, wieś Trigrad, jaskinia "Diabelska Gardziel" i inne zabytki i piękne miejsca; wycieczki górskie w Pirin, jazda konna w Rila, jazda na rowerze, rafting, safari, offroad i paintball.

Imprezy cykliczne:

Zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim na trasie "Alberto Tomba".

Od grudnia do kwietnia - wiele imprez zimowych - zawody w narciarstwie alpejskim, snowboardzie, biathlonie.

Lipiec - festiwal teatru letniego

Sierpień - Międzynarodowy Festiwal Jazzowy

Wrzesień - Pirin Folk Bulgaria - Bansko. Międzynarodowy Festiwal Bułgarskich Pieśni Ludowych

Listopad - Bansko Film Fest - Międzynarodowy festiwal filmów górskich.

Bansko jest najnowszym zimowym ośrodkiem narciarskim w Bułgarii i być może najpiękniejszym. W ostatnich latach ośrodek przyciągnął znaczne inwestycje zagraniczne, co pozwoliło na znaczną poprawę infrastruktury i usług rekreacyjnych.

Biznes turystyczny jest głównym obszarem o strategicznym znaczeniu dla społeczno-gospodarczego rozwoju Bansko. Rosnąca ilość inwestycji w turystyce spowodowała powstanie nowych miejsc pracy w usługach turystycznych i kilkakrotnie więcej w budownictwie. W ostatnich latach powstało tu ponad sto hoteli, od małych rodzinnych hoteli po luksusowe uzdrowiska.

W ośrodku narciarskim ma powstać druga kolejka linowa, a 30 mln euro zostanie zainwestowane w pole golfowe. Miejscowy przemysł reprezentują małe warsztaty stolarskie i odzieżowe; wiele firm z branży handlowej i usługowej, hoteli i restauracji, rolnictwa. Przetwórcy drewna i rzemieślnicy są powiązani w organizację pomocniczą, ponieważ duża część ich produkcji (meble) jest przeznaczona na eksport. Rozwój tego sektora oraz polityka inwestycyjna małych i średnich przedsiębiorstw w branży drzewnej podlega dynamicznemu rozwojowi i elastyczności.

Rolnictwo - użytkowane jest około 20% gruntów ornych. Głównymi uprawianymi tu roślinami są ziemniaki i tytoń. Zwierzęta gospodarskie - hoduje się głównie krowy, kozy i owce.

Piętro
2
Liczba pięter
4
Usposobienie
1 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
44 m2
Powierzchnia użytkowa
37.7 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
6 km
Lekarz
6 km
Kawiarnia
240 m
Restauracja
160 m
Bar
270 m
Szkoła/przedszkole
240 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00