1 pokój, widok na morze, niskie opłaty eksploatacyjne, Bialata Laguna, między Balchik i Kavarna

Kavarna, Bułgaria – ID 5002
40,500 €
Powierzchnia 40 m2
Usposobienie 1 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/5
Morze 300 m
Stan Gotowe

Oferujemy nowy 1 pokój w miejscowości "Bílá Laguna", między Balčikiem a Kavarną. Mieszkanie ma 40 m2, znajduje się na czwartym piętrze z pięciu pięter. Układ: przestrzeń salonu z miejscem na aneks kuchenny, łazienka z WC oraz balkon. Mieszkanie doświetlone jest dużymi francuskimi oknami. Zarówno z okien jak i z balkonu rozciąga się piękny widok na morze, góry i bogatą zieleń. Apartament znajduje się kilka kroków od plaży - zaledwie 300 metrów. Cena jest bez mebli i wyposażenia, w czym chętnie pomożemy. Dobry wybór na spokojne wakacje nad morzem! Opłata za utrzymanie wynosi 100€ rocznie.

Miasto Kavarna jest miastem nadmorskim w Bułgarii i znajduje się na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba ludności wynosi około 12 000. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Na wystawie są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusałka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu także uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Piętro
4
Liczba pięter
5
Usposobienie
1 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
40 m2
Powierzchnia użytkowa
35.2 m2
Balkon
Tak
Sklep
60 m
Lekarz
7 km
Kawiarnia
4 km
Restauracja
20 m
Bar
220 m
Szkoła/przedszkole
3 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00