1 pokój z pięknym widokiem na morze, 200m od plaży, Byala

Byala, Bułgaria – ID 7124
38,000 €
Powierzchnia 31 m2
Usposobienie 1 pokojowe mieszkanie
Piętro 3/5
Morze 200 m
Opłata za usługę 10 € m2/rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Oferujemy Państwa uwadze ładną 1 sypialnię, o łącznej powierzchni 31 m2, znajdującą się na trzecim piętrze z pięciu pięter w kompleksie pałacowym Antique w Byala, Bułgaria. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z WC oraz tarasu z niesamowitym widokiem na morze. Z okna i z tarasu można podziwiać piękny widok na morze. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do natychmiastowego użytku. Umeblowanie apartamentu jest na sprzedaż za dodatkową opłatą.
Kompleks to pięciopiętrowy budynek z ogrodzonym terenem, na którym znajduje się basen dla dorosłych i dzieci, strefa relaksu z leżakami i parasolami wokół basenu, plac zabaw i parking. Budynek wyposażony jest w windy. Na parterze kompleksu znajdują się dwie pralnie do wspólnego użytku.
Położenie kompleksu:
- 200 m od morza.
- 200 m od przystani.
- 150 m od restauracji "Chaika"
- 50 m od najbliższego sklepu
- 150 m od starożytnej fortecy
- 2 km od centrum miasta. Byala (ratusz, klinika, apteki, przedszkole, szkoła, itp.)
Opłata za utrzymanie wynosi 10€/m2 rocznie.
Korona przesunęła się do najsilniejszego poziomu od 11 lat względem Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!
Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie wiele poszło nie tak w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak we wszystkich złych rzeczach jest dobro. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się, jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić wady i zalety danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje.
Miasto Byala położone jest na granicy powiatów Warna i Burgas, prawie w równej odległości od miast powiatowych Warna (56 km) i Burgas (70 km). Najbliższym miastem Byala jest Obzor, który znajduje się w odległości zaledwie 5 km. Linia brzegowa miejscowości charakteryzuje się połączeniem skalistego wybrzeża, małych zatok, plaż z wydmami. Letnia turystyka przyciąga wiele osób. W ostatnich latach sezon turystyczny został wydłużony, zaczyna się na początku maja i trwa do września. Dziś Byala jest dobrze prosperującym bułgarskim miastem dzięki zaawansowanej produkcji wina. Produkowane jest tu doskonałe wino Dimyat. Jest to również nadmorski kurort. Zasoby naturalne decydują o rozwoju miasta jako ośrodka pełnoprawnej turystyki morskiej. Obszerna plaża w połączeniu z lasem liściastym, korzystna temperatura wody morskiej i jej czystość stwarzają optymalne warunki do profilaktyki i rehabilitacji wzdłuż wybrzeża. Miasto zostało założone 3 wieki przed naszą erą. Stanowisko paleogeologiczne Białe Skały znajduje się w niewielkiej miejscowości. Znajduje się ono pomiędzy północną stroną plaży centralnej a ujściem rzeki Białej.
Piętro
3
Liczba pięter
5
Usposobienie
1 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
31 m2
Powierzchnia użytkowa
26 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
2 km
Lekarz
3 km
Kawiarnia
2 km
Restauracja
140 m
Bar
1 km
Szkoła/przedszkole
1 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00