2 pokoje, 200m od kolejki linowej, luksusowe udogodnienia, wielki kompleks, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 5487
73,300 €
Powierzchnia 77 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/6
Stok 200 m
Stan Gotowe
Oferujemy niesamowity apartament 2 pokojowy o łącznej powierzchni 77,86 m2. Apartament znajduje się w doskonale utrzymanym kompleksie Śródmieście, na drugim piętrze i składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wanną, prysznicem i WC, tarasu. Meble, w które wyposażony jest apartament są w luksusowym wykończeniu. Z tarasu apartamentu rozciąga się piękny widok na góry. Odległość do wyciągu narciarskiego wynosi zaledwie 200 metrów. Apartament jest jasny, ciepły i przytulny. Usługi oferowane właścicielom przez kompleks Downtown to: ochrona 24h, stały nadzór kamer, utrzymanie i odśnieżanie ogrodu i ścieżek, utrzymanie wyciągów i części wspólnych wewnątrz budynków + oświetlenie i sprzątanie. Za dodatkową opłatą można aktywować specjalny pakiet z telewizją (ok. 170 kanałów) i internetem. Opłata za utrzymanie wynosi 9,70€/m2 na rok.
I jeszcze trochę o Bansko:
Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, w której spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.
Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła - z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Znajduje się 161 km. na południe od lotniska w Sofii i 56 km. na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.
Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ jest blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.
Bo w Bansko jest wszystko!
Zimowe wędrówki
Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Ośrodki są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości tras zjazdowych. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy kurort w tej kategorii spośród 400 badanych. Bansko oferuje 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobrą szkołę narciarską i sklep narciarski dostępny dla narciarzy i snowboardzistów.
27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.
Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy zjazdowej, która łączy ośrodek narciarski z miastem Bansko, wyposażone są w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.
Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z czego dwa nowe, sześć wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Na terenie ośrodka znajduje się mobilna karuzela, nowe wyciągi dla dzieci oraz przedszkole.Piętro
2
Liczba pięter
6
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
77 m2
Powierzchnia użytkowa
68 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
230 m
Lekarz
650 m
Kawiarnia
230 m
Restauracja
150 m
Bar
300 m
Szkoła/przedszkole
380 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00