2 pokoje, 500m od wyciągu narciarskiego, kompleks Knights Lodge, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 6697
49,000 €
Powierzchnia 50 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 3/5
Stok 500 m
Opłata za usługę 250 € za rok
Stan Gotowe
Oferujemy ładne mieszkanie składające się z 2 pokoi i o łącznej powierzchni 50m2. Układ mieszkania to przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC oraz balkon. Ekspozycja jest zachodnia. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze z pięciu kondygnacji. Kompleks znajduje się zaledwie 500 metrów od kolejki linowej u podnóża gór Pirin i krótki spacer od historycznego centrum. Apartament Knights Lodge oferuje wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego, lekcje jazdy na nartach i snowboardzie oraz zajęcia letnie. W pobliżu obiektu Knights Lodge znajdują się również dziesiątki restauracji. Opłata za utrzymanie wynosi 250 € rocznie.
Polecamy!!!
Korona w stosunku do Euro przesunęła się do najsilniejszego poziomu od 11 lat! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!
Bansko to malownicze miasto znane ze swojej historii, położone u podnóża gór Pirin. Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, w której spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.
Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.
Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - zaledwie 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.
Bo Bansko ma wszystko!
Zimowe wędrówki
Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Kurorty są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych ośrodków. 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobra szkoła narciarska i przechowalnia sprzętu dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.
27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.
Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy łączącej ośrodek narciarski z miastem Bansko wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.
Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Są nowe wyciągi dla dzieci i żłobek.


Piętro
3
Liczba pięter
5
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
50 m2
Powierzchnia użytkowa
44 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
290 m
Lekarz
720 m
Kawiarnia
160 m
Restauracja
60 m
Bar
70 m
Szkoła/przedszkole
460 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00