2 pokoje, balkon, odpowiedni do wynajęcia, w dzielnicy Malinin Dolina, Sofia

Sofie, Bułgaria – ID 4528
108,300 €
Powierzchnia 70 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/5
Stan W budowie

Wyjątkowa okazja do zakupu mieszkania inwestycyjnego w stolicy Sofii w cenach i warunkach jak 10 lat temu w Pradze! Oferujemy 2 pokoje o łącznej powierzchni 70,21m2, powierzchnia zabudowy to 60,75 m2, zlokalizowane na drugim piętrze z pięciu pięter. Układ: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialnia, łazienka z WC, balkon. Ekspozycja mieszkania północny wschód - południowy wschód. Chętnie pomożemy w wykończeniu i umeblowaniu mieszkania! Zdjęcia wnętrza są poglądowe. Średni zysk z wynajmu nieruchomości wynosi 12 000 CZK, cena zakupu nieruchomości jest znacznie niższa niż w Pradze! Możliwość dokupienia miejsc parkingowych:

zamknięty parking 18 000 eur

podwójne miejsca parkingowe wewnątrz 28 000 euro

garaż z miejscem parkingowym 30 000 euro

Wszystkie udogodnienia znajdują się w odległości spaceru - supermarkety Kaufland i Fantastico, kawiarnie, restauracje, sklepy, a także główna Simeonovsko Shosse Blvd i obwodnica.

SOFIE:

Sofia jest największym miastem w kraju. Każdego roku duża liczba turystów odwiedza lokalne atrakcje turystyczne i przyciąga ich piękna architektura historycznych budynków, harmonijnie połączona z nowoczesną infrastrukturą. Liczba ludności wynosi tu ponad półtora miliona. Jednocześnie w mieście znajduje się około 20 instytucji edukacyjnych, które zapewniają wyższe wykształcenie. Osoby zainteresowane Sofią mogą zapoznać się z kulturą i tradycjami miejscowej ludności. W stolicy odwiedzający mogą odwiedzić Filharmonię, cieszyć się dźwiękami muzyki klasycznej w Ogrodzie Zimowym. Ponadto turystom zaleca się odwiedzenie lokalnych muzeów. Jednym z największych jest Historyczne. Interesujące są również eksponaty w muzeach etnograficznych, archeologicznych i zoologicznych. Lokalizacja miasta Sofia jest niesamowita. Znajdziesz tu nie tylko piękno lokalnej architektury, ale także przyrodę, która rozprzestrzenia się wokół. Megapolis znajduje się u podnóża góry Witosza, której zbocza zostały przekształcone w park narodowy w XX wieku. W samym mieście znajduje się również wiele parków i skwerów. Miłośnicy zieleni będą zachwyceni tutejszą roślinnością. Jednym z najstarszych budynków w stolicy jest kościół św. Zofii. Pochodzi on z V i VI wieku i jest uważany za wizytówkę współczesnego miasta. To miejsce jest polecane wszystkim odwiedzającym. Następny jest kościół św. Jerzego. Niepowtarzalna atmosfera i piękne malowidła ścienne zachwycą niemal każdego, kto interesuje się historią Bułgarii. W mieście znajdują się również tureckie meczety, których mury mają kilka wieków. Za najpiękniejszy bulwar uważany jest Bulwar Witosza, który rozpoczyna się przy katedrze. Miasto Sofia jest uważane za jedno z najpiękniejszych miast europejskich. Polecamy wizytę w dzielnicy na południowo-zachodnim krańcu miasta, o nazwie Boyana. Znajduje się ona tuż u podnóża Witoszy i znajduje się tu mały kościół, który UNESCO dodało do listy światowego dziedzictwa. Malowidła ścienne pochodzą z XIII wieku. Turyści przyjeżdżają do Witoszy z całego świata. Sofia przyciąga ogromną liczbę turystów, ponieważ istnieją warunki do rekreacji kulturalnej, spacerów po najpiękniejszych miejscach i poznawania historii kraju. W mieście można znaleźć ogromną liczbę zabytków, kościołów i architektury historycznej.

Piętro
2
Liczba pięter
5
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
70 m2
Powierzchnia użytkowa
60.75 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
1 km
Lekarz
100 m
Kawiarnia
290 m
Restauracja
140 m
Bar
210 m
Szkoła/przedszkole
140 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00