2 pokoje, doskonała lokalizacja, przestronny taras, top location, Sofia

Sofie, Bułgaria – ID 4460
108,000 €
Powierzchnia 129 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/5
Stan Gotowe

Wyjątkowa okazja do zakupu mieszkania inwestycyjnego w stolicy Sofii w cenach i na warunkach jak 10 lat temu w Pradze! Oferujemy nowe 2 pokoje o powierzchni użytkowej 119,48m2, powierzchnia całkowita to 129,49 m2, usytuowane na czwartym piętrze z pięciu pięter. Rozkład: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC, przestronny taras-55,9m2, 2 piwnice o łącznej powierzchni 6,87 m2. Ekspozycja mieszkania jest północno-wschodnia. Chętnie pomożemy w wykończeniu i umeblowaniu mieszkania!

Apartamentowiec znajduje się w doskonałej lokalizacji, w dzielnicy Malinova Dolina.

Blisko Simeonovsko shose, bezpośrednio między Studentski grad i południową styczną obwodnicy. Do mieszkania przynależy zewnętrzne miejsce parkingowe w cenie 10 000€!

SOFIE:

Sofia jest największym miastem w kraju. Każdego roku duża liczba turystów odwiedza lokalne atrakcje turystyczne i przyciąga ich piękna architektura historycznych budynków, harmonijnie połączona z nowoczesną infrastrukturą. Populacja wynosi tu ponad półtora miliona. Jednocześnie w mieście znajduje się około 20 instytucji edukacyjnych, które zapewniają wyższe wykształcenie. Osoby zainteresowane Sofią mogą zapoznać się z kulturą i tradycjami miejscowej ludności. W stolicy odwiedzający mogą odwiedzić Filharmonię, cieszyć się dźwiękami muzyki klasycznej w Ogrodzie Zimowym. Ponadto turystom zaleca się odwiedzenie lokalnych muzeów. Jednym z największych jest Historyczne. Interesujące są również eksponaty w muzeach etnograficznych, archeologicznych i zoologicznych. Lokalizacja miasta Sofia jest niesamowita. Znajdziesz tu nie tylko piękno lokalnej architektury, ale także przyrodę, która rozprzestrzenia się wokół. Megapolis znajduje się u podnóża góry Witosza, której zbocza zostały przekształcone w park narodowy w XX wieku. W samym mieście znajduje się również wiele parków i skwerów. Miłośnicy zieleni będą zachwyceni tutejszą roślinnością. Jednym z najstarszych budynków w stolicy jest kościół św. Zofii. Pochodzi on z V i VI wieku i jest uważany za wizytówkę współczesnego miasta. To miejsce jest polecane wszystkim odwiedzającym. Następny jest kościół św. Jerzego. Niepowtarzalna atmosfera i piękne malowidła ścienne zachwycą niemal każdego, kto interesuje się historią Bułgarii. W mieście znajdują się również tureckie meczety, których mury mają kilka wieków. Za najpiękniejszy bulwar uważany jest Bulwar Witosza, który rozpoczyna się przy katedrze. Miasto Sofia jest uważane za jedno z najpiękniejszych miast europejskich. Polecamy wizytę w dzielnicy na południowo-zachodnim krańcu miasta, o nazwie Boyana. Znajduje się ona tuż u podnóża Witoszy i znajduje się tu mały kościół, który UNESCO dodało do listy światowego dziedzictwa. Malowidła ścienne pochodzą z XIII wieku. Turyści przyjeżdżają do Witoszy z całego świata. Sofia przyciąga ogromną liczbę turystów, ponieważ istnieją warunki do rekreacji kulturalnej, spacerów po najpiękniejszych miejscach i poznawania historii kraju. W mieście można znaleźć ogromną liczbę zabytków, kościołów i architektury historycznej.

Piętro
4
Liczba pięter
5
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
129 m2
Powierzchnia użytkowa
119.48 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Piwnica
Tak
Sklep
1 km
Lekarz
100 m
Kawiarnia
290 m
Restauracja
140 m
Bar
210 m
Szkoła/przedszkole
140 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00