2 pokoje, odpowiednie do wynajęcia, 700m od metra, Sofia

Sofie, Bułgaria – ID 5890
125,000 €
Powierzchnia 70 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/4
Stan Gotowe

Niepowtarzalna okazja do zakupu mieszkania inwestycyjnego w stolicy Sofii w cenach i warunkach jak 10 lat temu w Pradze! Oferujemy 2 pokoje o łącznej powierzchni 70m2, położone na pierwszym piętrze z czterech kondygnacji. Orientacja mieszkania to wschód. Układ: przestrzeń na salon z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialnia, łazienka z WC oraz przestronny taras. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze ( nie parterze) z czterech pięter. Chętnie pomożemy w wykończeniu i umeblowaniu mieszkania!

Możliwość dokupienia miejsc parkingowych:

Do apartamentu przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym o powierzchni 24m2. Cena miejsca parkingowego - 19000€. Apartament znajduje się w odległości zaledwie 700m od stacji metra. Bardzo dobra oferta, polecam!

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, kiedy to w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy dużo bardziej korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny wad i zalet danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje.

SOFIE:

Sofia jest największym miastem kraju. Co roku duża liczba turystów odwiedza tutejsze atrakcje turystyczne i przyciąga ich do tego miasta piękna architektura zabytkowych budynków, harmonijnie połączonych z nowoczesną infrastrukturą. Liczba mieszkańców wynosi tutaj ponad półtora miliona. Jednocześnie w mieście znajduje się około 20 instytucji edukacyjnych, które zapewniają wyższe wykształcenie. Osoby zainteresowane Sofią mogą zapoznać się z kulturą i tradycjami miejscowej ludności. W stolicy goście mogą odwiedzić Filharmonię, cieszyć się dźwiękami muzyki klasycznej w Ogrodzie Zimowym. Ponadto, turystom zaleca się odwiedzenie lokalnych muzeów. Jednym z największych jest Historyczne. Ciekawe są również eksponaty w muzeach etnograficznych, archeologicznych i zoologicznych. Położenie miasta Sofia jest niesamowite. Znajdziemy tu nie tylko piękno tutejszej architektury, ale także rozpościerającą się wokół przyrodę. Megapolis położone jest u stóp góry Witosza, której zbocza w XX wieku zostały zamienione w park narodowy. W samym mieście nie brakuje również parków i skwerów. Miłośnicy zieleni będą zachwyceni tutejszą roślinnością. Jednym z najstarszych budynków w stolicy jest kościół św. Zofii. Pochodzi on z V i VI wieku i jest uważany za wizytówkę współczesnego miasta. Miejsce to jest polecane wszystkim zwiedzającym. Następny w kolejności jest kościół św. Jerzego. Niepowtarzalna atmosfera i piękne freski zachwycą niemal każdego, kto interesuje się historią Bułgarii. W mieście znajdują się również tureckie meczety, których mury mają kilka wieków. Za najpiękniejszy bulwar uważa się Bulwar Witosa, który zaczyna się przy katedrze. Miasto Sofia uważane jest za jedno z najpiękniejszych miast europejskich. Polecamy wizytę w dzielnicy na południowo-zachodnim skraju miasta o nazwie Boyana. Leży ona tuż u stóp Witoszy i znajduje się tu niewielka cerkiew, którą UNESCO wpisało na listę światowego dziedzictwa. Tutejsze freski pochodzą z XIII wieku. Turyści przyjeżdżają do Witoszy z całego świata.Sofia przyciąga ogromną liczbę turystów, ponieważ istnieją warunki do rekreacji kulturalnej, spacerów w najpiękniejszych miejscach i poznania historii kraju. W mieście można znaleźć ogromną liczbę zabytków, kościołów i zabytkowej architektury.

Piętro
1
Liczba pięter
4
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
70 m2
Powierzchnia użytkowa
61 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
110 m
Lekarz
70 m
Kawiarnia
240 m
Restauracja
110 m
Bar
170 m
Szkoła/przedszkole
110 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00