2 pokoje, pierwsza linia z widokiem na morze, w ładnym kompleksie, Carewo, Bułgaria

Carevo, Bułgaria – ID 8637
76,900 €
Powierzchnia 89 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/6
Morze 50 m
Opłata za usługę 8 € m2/rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Oferujemy Państwu ładne 2 pokoje zaledwie 50 metrów od plaży Nestinarka w Carevo. Apartament o powierzchni 89 m2 znajduje się na drugim piętrze i ma następujący układ: przedpokój, pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC, taras. Z salonu roztacza się piękny widok na morze i basen.
Apartament znajduje się w zamkniętym kompleksie na plaży. South Beach to ogrodzony kompleks wakacyjny z 2 dużymi basenami i 2 basenami dla dzieci oraz 2 restauracjami z kuchnią bułgarską i międzynarodową. Kompleks jest bardzo dobrze utrzymany, ma wiele terenów zielonych, place zabaw, klub dla dzieci i urozmaicony program rozrywkowy dla dorosłych i dzieci, całodobową recepcję, parking.
Centrum miejscowości Carevo oddalone jest od obiektu o 1,5 km. Warto również odwiedzić Park Narodowy Strandża. Jest to największy obszar chroniony w Bułgarii, położony 50 metrów od południowej plaży.
Najbliższa plaża znajduje się 50 m od kompleksu.
Opłata za utrzymanie wynosi 8€/m2 rocznie.
W MY PROPERTY AT MORE oferujemy bezkonkurencyjną różnorodność sprawdzonych nieruchomości wysokiej jakości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, tak aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić kupno, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.
Carevo znajduje się na trzech małych półwyspach i w czterech zatokach, a jego obszar jest wyjątkowy dla Bułgarii. Położenie miasta przypomina Rio de Janeiro w znacznie mniejszej skali, z wieloma zatokami i małymi plażami oraz bliskością gór.
Zróżnicowany krajobraz, zachowane środowisko, zjawiska naturalne, połączenie gór i morza, obecność parku przyrody "Strandzha", wiele obszarów chronionych, nieznana historia i kultura, unikalna flora i fauna, czyste rzeki, unikalny folklor, zwyczaje, muzyka, taniec, kuchnia i tak dalej. Unikalna przyroda, bogata historia i żywe tradycje ludowe splecione w wyjątkowy sposób w dynamicznych czasach, określają wygląd południowo-wschodniej gminy Carevo w Bułgarii.
Tutejsza przyroda łączy w sobie malownicze wybrzeże i plaże z majestatyczną, płaską, ale łatwo dostępną górą Strandża, która zachwyca bogactwem flory i fauny.
Łagodny klimat, podobny do tego w krajach śródziemnomorskich, przyciągał ludzi do osiedlania się na tych ziemiach od czasów starożytnych. Dlatego też ślady ludzkiej obecności i zabytki są liczne i zróżnicowane - od unikalnych trackich grobowców i cmentarzysk z epoki brązu, poprzez dobrze zachowane pozostałości panowania greckiego i rzymskiego, aż po bazyliki wczesnego chrześcijaństwa i późnego średniowiecza.Piętro
2
Liczba pięter
6
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
89 m2
Powierzchnia użytkowa
78.32 m2
Taras
Tak
Basen
Basenów
Parking
Tak
Recepcja
Recepcja
Restauracja
Restauracja
Ochrona
Ochrona
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
160 m
Lekarz
2 km
Kawiarnia
340 m
Restauracja
100 m
Bar
150 m
Szkoła/przedszkole
2 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00