2 pokoje w pierwszej linii, świetna lokalizacja, kompleks South Beach, Carewo, Bułgaria

Carevo, Bułgaria – ID 8639
61,100 €
Powierzchnia 71 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/6
Morze 50 m
Opłata za usługę 8 € m2/rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Oferujemy Państwu 2 umeblowane pokoje zaledwie 50 metrów od plaży Nestinarka w Carevo. Apartament o powierzchni 71 m2 znajduje się na drugim piętrze i ma następujący układ: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą, taras. Mieszkanie jest sprzedawane umeblowane i gotowe do zamieszkania. Pokoje są przestronne i jasne z dużymi oknami, są 2 klimatyzatory i wyposażona kuchnia. Nieruchomość nadaje się do całorocznego zamieszkania lub jako inwestycja.
Apartament znajduje się w zamkniętym kompleksie na plaży. South Beach to ogrodzony kompleks wakacyjny z 2 dużymi basenami i 2 basenami dla dzieci oraz 2 restauracjami z kuchnią bułgarską i międzynarodową. Kompleks jest bardzo dobrze utrzymany, ma wiele terenów zielonych, place zabaw, klub dla dzieci i urozmaicony program rozrywkowy dla dorosłych i dzieci, całodobową recepcję, parking.
Centrum miejscowości Carevo oddalone jest od obiektu o 1,5 km. Warto również odwiedzić Park Narodowy Strandża. Jest to największy obszar chroniony w Bułgarii, położony 50 metrów od południowej plaży.
Najbliższa plaża znajduje się 50 m od kompleksu.
Opłata za utrzymanie wynosi 8€/m2 rocznie.
W MY PROPERTY AT MORE oferujemy bezkonkurencyjną różnorodność sprawdzonych nieruchomości wysokiej jakości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, tak aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić kupno, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.
Carevo znajduje się na trzech małych półwyspach i w czterech zatokach, a jego obszar jest wyjątkowy dla Bułgarii. Położenie miasta przypomina Rio de Janeiro w znacznie mniejszej skali, z wieloma zatokami i małymi plażami oraz bliskością gór.
Zróżnicowany krajobraz, zachowane środowisko, zjawiska naturalne, połączenie gór i morza, obecność parku przyrody "Strandzha", wiele obszarów chronionych, nieznana historia i kultura, unikalna flora i fauna, czyste rzeki, unikalny folklor, zwyczaje, muzyka, taniec, kuchnia i tak dalej. Unikalna przyroda, bogata historia i żywe tradycje ludowe splecione w wyjątkowy sposób w dynamicznych czasach, określają wygląd południowo-wschodniej gminy Carevo w Bułgarii.
Tutejsza przyroda łączy w sobie malownicze wybrzeże i plaże z majestatyczną, płaską, ale łatwo dostępną górą Strandża, która zachwyca bogactwem flory i fauny.
Łagodny klimat, podobny do tego w krajach śródziemnomorskich, przyciągał ludzi do osiedlania się na tych ziemiach od czasów starożytnych. Dlatego też ślady ludzkiej obecności i zabytki są liczne i zróżnicowane - od unikalnych trackich grobowców i cmentarzysk z epoki brązu, poprzez dobrze zachowane pozostałości panowania greckiego i rzymskiego, aż po bazyliki wczesnego chrześcijaństwa i późnego średniowiecza.Piętro
2
Liczba pięter
6
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
71 m2
Powierzchnia użytkowa
62.48 m2
Taras
Tak
Basen
Basenów
Parking
Tak
Recepcja
Recepcja
Restauracja
Restauracja
Ochrona
Ochrona
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
160 m
Lekarz
2 km
Kawiarnia
340 m
Restauracja
100 m
Bar
150 m
Szkoła/przedszkole
2 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00