2 pokoje, w pobliżu wyciągu narciarskiego, Residence Detelina, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 6604
83,000 €
Powierzchnia 98 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/4
Stok 600 m
Opłata za usługę 8 € m2/rok
Stan Gotowe

Oferujemy Państwa uwadze umeblowane 2 pokoje o powierzchni 98m2, znajdujące się na czwartym i ostatnim piętrze w kompleksie Residence Detelina. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do natychmiastowego użytku lub do wynajęcia. Układ: salon z kuchnią i jadalnią, sypialnia, łazienka z WC i taras. Salon i jadalnia są pięknie umeblowane z rozkładaną sofą dla dwóch osób, dwoma fotelami, stolikiem kawowym, stołem jadalnym z krzesłami i telewizorem z płaskim ekranem. Kuchnia wyposażona jest w piekarnik, lodówkę, dwupalnikową kuchenkę, okap oraz wszystkie niezbędne naczynia i sprzęty. Sypialnia wyposażona jest w duże łóżko, szafę i szafki nocne. Duży taras wychodzi na południowy wschód, sypialnia ma własny balkon i z obu roztaczają się fantastyczne panoramiczne widoki na góry i okolicę. Łazienka jest przestronna, pięknie wykończona i wyposażona w pralkę, magazyn, toaletę, umywalkę i prysznic z hydromasażem. Apartament ma podłogi z laminatu i terakoty i jest ogrzewany przez ścienne grzejniki elektryczne. Kompleks cieszy się idylliczną lokalizacją w pobliżu Parku Narodowego Pirin i zapewnia bezpośredni dostęp do stoków. Obiekt Residence Detelina położony jest u podnóża góry Pirin i zaledwie 600 metrów od kolejki linowej. Kompleks oferuje Tobie i Twoim gościom: 24-godzinną ochronę, podziemny parking, recepcję (tylko w zimie), windę, zarządzanie wynajmem. Opłata za utrzymanie wynosi 8€ za m2 rocznie.

Korona przesunęła się do najsilniejszego poziomu od 11 lat w stosunku do Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie wiele poszło nie tak w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak we wszystkich złych rzeczach jest dobro. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się, jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny plusów i minusów danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informacje.

I jeszcze trochę o Bansko:

Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, gdzie spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.

Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.

Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.

Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.

Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.

Bo Bansko ma wszystko!

Zimowe wędrówki

Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Kurorty są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych ośrodków. 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobra szkoła narciarska i przechowalnia sprzętu dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.

27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.

Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy łączącej ośrodek narciarski z miastem Bansko wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.

Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Są nowe wyciągi dla dzieci i żłobek.

Letnie wędrówki

Na potrzeby letniej turystyki pieszej w Parku Narodowym Pirin opracowano 13 głównych i 17 drugorzędnych tras górskich. Wspinaczka skałkowa jest dozwolona w 6 miejscach. W wysokogórskiej części góry osiem schronisk górskich i pięć schronisk przyjmuje latem turystów. Ponadto organizowane są wycieczki do klasztorów Riła i Rozhen, Melnik, park niedźwiedzi w Belitsa, wioska Trigrad, jaskinia "Diabelska Gardziel" i inne zabytki i piękne miejsca; turystyka górska w Pirinie, jazda konna w Riła, jazda na rowerze, rafting, safari, offroad i paintball.

Imprezy cykliczne:

Zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim na trasie "Alberto Tomba".

Od grudnia do kwietnia - wiele imprez zimowych - zawody w narciarstwie alpejskim, snowboardzie, biathlonie.

Lipiec - festiwal teatru letniego

Sierpień - Międzynarodowy Festiwal Jazzowy

Wrzesień - Pirin Folk Bulgaria - Bansko. Międzynarodowy Festiwal Bułgarskich Pieśni Ludowych

Listopad - Bansko Film Fest - Międzynarodowy festiwal filmów górskich.

Bansko jest najnowszym zimowym ośrodkiem narciarskim w Bułgarii i być może najpiękniejszym. W ostatnich latach ośrodek przyciągnął znaczne inwestycje zagraniczne, co pozwoliło na znaczną poprawę infrastruktury i usług rekreacyjnych.

Biznes turystyczny jest głównym obszarem o strategicznym znaczeniu dla społeczno-gospodarczego rozwoju Bansko. Rosnąca ilość inwestycji w turystyce doprowadziła do powstania nowych miejsc pracy w usługach turystycznych i kilkakrotnie więcej w budownictwie. W ostatnich latach powstało tu ponad sto hoteli, od małych rodzinnych hoteli po luksusowe uzdrowiska.

W ośrodku narciarskim ma powstać druga kolejka linowa, a 30 mln euro zostanie zainwestowane w pole golfowe. Miejscowy przemysł reprezentują małe warsztaty stolarskie i odzieżowe; wiele firm z branży handlowej i usługowej, hoteli i restauracji, rolnictwa. Przetwórcy drewna i rzemieślnicy są powiązani w organizację pomocniczą, ponieważ duża część ich produkcji (meble) jest przeznaczona na eksport. Rozwój tego sektora oraz polityka inwestycyjna małych i średnich przedsiębiorstw w branży drzewnej podlega dynamicznemu rozwojowi i elastyczności.

Rolnictwo - użytkowane jest około 20% gruntów ornych. Głównymi uprawianymi tu roślinami są ziemniaki i tytoń. Zwierzęta gospodarskie - hoduje się głównie krowy, kozy i owce.

Piętro
4
Liczba pięter
4
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
98 m2
Powierzchnia użytkowa
86 m2
Taras
Tak
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
470 m
Lekarz
90 m
Kawiarnia
90 m
Restauracja
10 m
Bar
10 m
Szkoła/przedszkole
160 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00