2 pokoje z ogromnym tarasem i dwiema kuchniami w cudownym kompleksie Green Paradise, Primorsko

Primorsko, Bułgaria – ID 5883
67,000 €
Powierzchnia 61 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/5
Morze 450 m
Stan Gotowe

Oferujemy w pełni wyposażony apartament z 2 sypialniami w pobliżu plaży (450 metrów), aquaparku (150 metrów) i centralnej promenady miejskiej ( 250 metrów), położony w prywatnym kompleksie Green Paradise w Primorsko, Bułgaria. Cena obejmuje wszystkie meble i wyposażenie zgodnie z aktualnymi zdjęciami. Układ jest następujący: hol wejściowy, pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą, kolejny pokój dzienny z aneksem kuchennym i rozkładaną sofą, łazienka z WC oraz ogromny taras, na który można wyjść ze wszystkich pomieszczeń. Taras wygląda bardzo ładnie i przytulnie jak prywatne podwórko z dużą ilością zieleni. Mieszkanie znajduje się na parterze z pięciu pięter i ma powierzchnię 61 m2. Ekspozycja jest południowo-wschodnia, mieszkanie bardzo jasne i przyjemne przez cały rok. Green Paradise to kompleks mieszkalny dla pełnych letnich wakacji nad morzem i całorocznego życia, położony w malowniczej lokalizacji kurortu Primorsko. Kompleks otoczony jest dębowym gajem. Kompleks z zagospodarowanym terenem zamkniętym, na którym znajduje się odkryty basen z częścią relaksacyjną, recepcja, grill, plac zabaw dla dzieci. Całodobowa ochrona i nadzór wideo. Opłata za utrzymanie wynosi 12€/m2 na rok. Nieruchomość odpowiednia do całorocznego zamieszkania oraz do wynajęcia. Bardzo dobra cena!!! Polecam!!!

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele wyszło poza normę. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy dużo bardziej korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny plusów i minusów danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje. Dla naszych klientów organizujemy wynajem i zarządzanie nieruchomościami na całym bułgarskim wybrzeżu...

O Primorsko. To, co pierwotnie było małą wioską rybacką 50 km na południe od Burgas, stało się popularnym celem turystycznym dla większości czeskich turystów. Znajdziesz tu jedne z najdłuższych i najpiękniejszych piaszczystych plaż Riwiery Bułgarskiej, które słyną z białego piasku, czystej wody i stopniowego wchodzenia do morza.

Od 1994 roku Primorsko jest posiadaczem symbolu Błękitnej Flagi. Błękitna Flaga to symbol oznaczający plaże lub przystanie, które spełniają standardy ekologiczne. Aby otrzymać flagę, wymagana jest czysta woda i recykling odpadów, plaże muszą być również dostępne dla osób niepełnosprawnych i wyposażone w punkty medyczne, centrum informacyjne, elementy rozrywkowe, toalety i kabiny do przebierania się.

Piętro
1
Liczba pięter
5
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
61 m2
Powierzchnia użytkowa
53 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
220 m
Lekarz
320 m
Kawiarnia
110 m
Restauracja
20 m
Bar
110 m
Szkoła/przedszkole
160 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00