3 pokoje, 300m od najlepszego pola golfowego na Bałkanach, dobrze wyposażony 4* kompleks Murite, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 6239
77,000 €
Powierzchnia 100 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 3/5
Stok 6 000 m
Opłata za usługę 1,000 € za rok
Stan Gotowe

Oferujemy Państwa uwadze apartament 3 pokojowy o łącznej powierzchni 100m2 w kompleksie Murite, Bansko. Apartament znajduje się na trzecim piętrze z pięciu kondygnacji i składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek oraz balkonu z pięknym widokiem na góry i basen. Ekspozycja apartamentu jest południowa. Club Hotel Murite położony jest w spokojnej dolinie Razlog, w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów.

Kompleks składa się z 4 budynków tematycznych - głównego budynku Azalia oraz budynków Orchidea, Kamelia i Jaśmin. W budynku głównym mieści się luksusowe spa i centrum odnowy biologicznej z krytym podgrzewanym basenem, sauną, łaźnią parową, jacuzzi i centrum fitness. Kompleks obejmuje również przytulny salon, plac zabaw dla dzieci, restaurację, sklepy, klub nocny i pokój gier, a także parking i bezpłatny transfer do/z Bansko.

Śniadanie dostępne jest w hotelowej restauracji. Wieczorem bar koktajlowy oferuje szeroki wybór napojów i przekąsek. Club Hotel Murite oferuje również usługi opieki nad dziećmi. Kompleks znajduje się 10 minut jazdy od Bansko, 5 km od Razlog i 300 metrów od najważniejszego pola golfowego na Półwyspie Bałkańskim. Opłata za utrzymanie wynosi 1000€ rocznie.

Naszą największą dumą są nasi zadowoleni klienci.

Raz po raz wzmacniamy nasz prestiż i zaufanie, udzielając fachowych porad i dzieląc się opiniami z naszymi klientami, którzy od dawna korzystają z nieruchomości i z powodzeniem kupili ją zgodnie z planem w obiecanym terminie.

W każdym przypadku, którym zarządzamy, nie tylko dbamy o Ciebie i udzielamy fachowych porad, ale także dodajemy wartość do Twojego życia i przyczyniamy się do poprawy Twojej sytuacji ekonomicznej poprzez dobre inwestowanie Twoich pieniędzy.

Nasza relacja nie kończy się na zakupie, ona dopiero się zaczyna! Jesteśmy Twoimi sąsiadami i partnerami, i to nie tylko na czas posiadania wybranej przez Ciebie nieruchomości.

Chrońcie swoje pieniądze przed mega inflacją, mądrze inwestując w swoją własną nieruchomość przy plaży. Ceny w Bułgarii są TERAZ o połowę niższe niż w innych krajach UE.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny wad i zalet danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informacje, których potrzebują.

Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - zaledwie 140 km od Morza Egejskiego.6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.

Zimowe wędrówki

Według badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najbardziej popularnych kurortów. Kurorty są podzielone na sześć kategorii w zależności od długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych kurortów. 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobra szkoła narciarska i przechowalnia sprzętu dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.

27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.

Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy łączącej ośrodek narciarski z miastem Bansko wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.

Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Są nowe wyciągi dla dzieci i żłobek.

Piętro
3
Liczba pięter
5
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
100 m2
Powierzchnia użytkowa
88 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
5 km
Lekarz
5 km
Kawiarnia
960 m
Restauracja
390 m
Bar
610 m
Szkoła/przedszkole
1000 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00