3 pokoje w nowym kompleksie w pierwszej linii do morza, niskie opłaty eksploatacyjne, Pomorie

Pomorie, Bułgaria – ID 10269
159,736 €
Powierzchnia 118 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 3/4
Morze 50 m
Opłata za usługę 8 € m2/rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Oferujemy Państwu apartamenty w nowym kompleksie Admiral Beach Club w pierwszej linii do morza w Pomorie, Bułgaria. Kompleks Admiral Beach Club znajduje się w pierwszej linii, przy samej plaży w Pomorie. Lokalizacja jest bardzo dogodna dla tych, którzy chcą odpocząć z dala od zgiełku miasta. W tym nowoczesnym budynku na plaży znajduje się 16 apartamentów z jedną lub dwiema sypialniami.

Ten konkretny apartament z 3 pokojami o łącznej powierzchni 118,40 m2 znajduje się na trzecim piętrze z czterech pięter. Zdjęcia apartamentu mają charakter poglądowy.

Prace budowlane i wykończeniowe zostały przeprowadzone przy użyciu najnowszych technologii, materiałów i sprzętu. Apartamenty są na sprzedaż bez kuchni, mebli i wyposażenia. Cena apartamentu dotyczy wykończenia pod klucz.

- masywne drzwi wejściowe

- zabudowa el. i instalacje wodno-kanalizacyjne, przełączniki i gniazda

- przygotowanie pod klimatyzację

Główne zalety:

- Parking

- Nowoczesna elewacja z okładziną z kamienia naturalnego i tynkiem mineralnym.

- Wysokiej jakości materiały na wszystkich etapach budowy.

- Doskonałe planowanie i idealna lokalizacja.

- Basen, strefa z leżakami, strefy relaksu, tereny zielone. Chętnie pomożemy z meblami i wyposażeniem.

Miasto Pomorie znajduje się w południowej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego, 22 km od Burgas i około 400 km od Sofii. W sezonie letnim jest to jedno z najpopularniejszych miejsc, jego plaża ma około 5 km długości. Zima jest łagodna, z minimalnymi opadami deszczu. Obszar ten słynie z leczniczych właściwości błota uzyskiwanego podczas produkcji soli w jeziorze Pomorie. Znane są również lecznicze właściwości tutejszej wody mineralnej.

Budynek ma nowoczesną fasadę z okładziną z naturalnego kamienia i tynkiem mineralnym.

Opłata za utrzymanie wynosi 8€/m2 rocznie.

W MY PROPERTY AT MORE oferujemy niezrównaną gamę wysokiej jakości i sprawdzonych nieruchomości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, tak aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić kupno, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami od A do Z. Możesz na nas polegać we wszystkich aspektach.

Nasza relacja nie kończy się wraz z zakupem, ale dopiero się zaczyna.

Zespół MNM

Nessebar to jeden z najczęściej odwiedzanych bułgarskich kurortów na wybrzeżu Morza Czarnego. Leży 38 km od Burgas i 100 km na południe od Warny, na skalistym półwyspie o tej samej nazwie, który luźno nawiązuje do piaszczystego Słonecznego Brzegu na południu.

Miasto zostało ogłoszone rezerwatem architektonicznym i archeologicznym w 1056 roku. Od 1983 roku znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. To malownicze miejsce charakteryzuje się zabudową w stylu czarnomorskim, składającą się z dwupiętrowych drewnianych domów stłoczonych razem w krętych uliczkach. Liczne kościoły, głównie z okresu bizantyjskiego (kościół św. Jana Chrzciciela z XI wieku, kościół św. Stefana z X wieku z pięknymi malowidłami ściennymi z okresu bułgarskiego odrodzenia narodowego i kościół Pantokratora) dodają atmosfery. Najstarszym zachowanym kościołem jest Bazylika, która prawdopodobnie pochodzi z V w. W centrum miasta stoi Stary Pałac Biskupi, który jest niewątpliwie jednym z najbardziej imponujących zabytków miasta. Na obrzeżach starego miasta stoi unikalny drewniany wiatrak. Warto również odwiedzić Muzeum Archeologiczne z bogatą kolekcją ikon i starożytnej ceramiki oraz klasztor św. Jerzego. W pobliżu portu znajdują się dobrze zachowane mury obronne, a miasto ma brukowane uliczki z czasów średniowiecza oraz starożytnej Grecji i Rzymu. Brukowane, zadbane uliczki, starożytne kościoły i XIX-wieczne domy z drewna nadają temu miastu niespotykany urok. Można tu spacerować godzinami, podziwiając ofertę rękodzieła i poznając jego bogatą przeszłość. Miłośnicy historii i architektury nie będą się tu nudzić. Znajdują się tu również małe sklepy, targi, tawerny i port. Znajduje się tu kilka plaż. W południowej części miasta znajduje się najciekawsza plaża, South Beach. Jej długość jest szczególnie interesująca, a jeśli przyjrzysz się uważnie, zauważysz, że jest to ciągła plaża, która rozciąga się aż od Słonecznego Brzegu. Plaża jest piaszczysta, ze stopniowym wejściem do morza i oferuje szeroką gamę zajęć sportowych (piłka nożna, siatkówka, narty wodne itp.). Wzdłuż piaszczystej plaży na stałym lądzie, 2 km od starego centrum, znajduje się nowa dzielnica. Bliskość Słonecznego Brzegu daje możliwość skorzystania z pełnej oferty sportowo-rozrywkowej i innych usług również w tym kurorcie. Różnorodność i połączenie historii z nowoczesnymi usługami oraz nocne posiedzenia w restauracji na klifie nad morzem w starym Nessebarze to powody, dla których warto odwiedzić i spędzić wakacje w tym magicznym miejscu.

To wspaniałe miejsce jest idealne dla romantyków, miłośników nocnego życia, historii, kultury i dobrego jedzenia. Nessebar nie powinien być pominięty przez nikogo, kto chce poznać Bułgarię i jej zwyczaje.

Piętro
3
Liczba pięter
4
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
118 m2
Powierzchnia użytkowa
99.9 m2
Balkon
Tak
Basen
Basenów
Parking
Tak
Recepcja
Recepcja
Ochrona
Ochrona
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
2 km
Lekarz
3 km
Kawiarnia
1 km
Restauracja
120 m
Bar
120 m
Szkoła/przedszkole
1 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00