atrakcyjna działka budowlana z dużym potencjałem, Burgas

Burgas, Bułgaria – ID 5723
23,289,600 €
Powierzchnia 58000 m2
Morze 50 m

Rzadkie znalezisko! Okazja inwestycyjna! Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną w Burgas. Działka ma 58000m2 przeznaczona pod zabudowę na cele "pod działalność kurortową". Znajduje się tuż przy brzegu morza, w pierwszej linii miasta Burgas i jeziora Atanasovsko, w obszarze z nową infrastrukturą zbudowaną zgodnie z projektem europejskim. Na podstawie wstępnych badań projektowych możliwe jest wybudowanie około 28 264 m2 całkowitej powierzchni zabudowanej (jednostki mieszkalne i część hotelowa o dwóch kondygnacjach plus poddasze, które nie jest uwzględniane przy obliczaniu zysku z inwestycji), garaże - 17 656 m2 i podziemne centrum SPA 3 239m2. Cena ofertowa za m2 gruntu wynosi 400 EUR/m2!!!, co odpowiada kwocie 23 289 600 EUR. Teren jest podłączony do wszystkich mediów. W przypadku luksusowego budownictwa, budowa i instalacja to maksymalnie 500 EUR/m2 w przypadku wykończenia pod klucz. Szacunkowe koszty budowy:

Całkowity koszt całej inwestycji (grunt i budowa) wynosi 44 337 900 EUR. Sprzedaż wybudowanego lokalu po cenie rzeczywistej - 70 375 730€, co odpowiada zyskowi przed opodatkowaniem ( 10%) w wysokości 26 037 830€. Ponadto istnieje możliwość poważnego rozszerzenia liczby wybudowanych jednostek z mansardą ( wystarczająco wysoka, podłoga na poddaszu) i oczywiście istnieje możliwość zysku z zarządzania całą luksusową dzielnicą, która zostanie tu stworzona. Lokalizacja oferuje możliwość zamieszkania nad morzem, a jednocześnie w mieście i nie w ostatnim miejscu bezpośrednio przy lagunie balneologicznej, która jak udowodniono przyczynia się do zdrowia człowieka. Jezioro Atanasovske jest znane jako raj dla ptaków. Jest to bardzo słone jezioro, które jest strefą chronioną i zamieszkuje je 314 gatunków ptaków, z czego duża część - gatunków chronionych. Jezioro oferuje wspaniałe widowisko i przyciąga ludzi z całego świata. W pobliżu nieruchomości znajduje się również nowy duży dok rybacki i jachtowy, codzienny targ świeżo złowionych ryb itp. Na północnym skraju nieruchomości rozpoczyna się już budowa nowej dzielnicy miejskiej "Kiosheto", która będzie ekskluzywną, wysokiej klasy dzielnicą mieszkaniową, cena za m2 zaczyna się od 1950€ ( zielona). Teren ma ogromny potencjał inwestycyjny i oferuje o rząd wielkości więcej możliwości oprócz zysku z wybudowanych jednostek.

Burgas jest największym miastem w południowo-wschodniej Bułgarii i drugim co do wielkości na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, a z powierzchnią 253,644 km² jest również jednym z największych w kraju. Według ostatniego spisu NSI na dzień 31 grudnia 2015 r. liczy 203 017 mieszkańców, co czyni go czwartym co do wielkości miastem w kraju. Kilka rezerwatów przyrody i obszarów chronionych, starożytne i średniowieczne wioski, Morze Czarne i coroczne festiwale przyciągają wielu turystów. Burgas, położony w najbardziej zachodnim punkcie Morza Czarnego, dał swoją nazwę zatoce o tej samej nazwie, która jest największą i najbardziej zaludnioną na bułgarskim kontynencie Morza Czarnego. Miasto otaczają jeziora Burgaskie- Burgasko, Atanasowskie i Mandreńskie, a od wschodu Morze Czarne.

Wśród pierwszych mieszkańców regionu byli Trakowie, którzy około VI wieku p.n.e. stworzyli szereg osad na terenie dzisiejszego Burgas, wraz z pobliskimi miastami Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klimat Burgas i regionu charakteryzuje się jako wilgotny podzwrotnikowy z wpływami morskimi i kontynentalnymi. Średnia letnia temperatura powietrza osiąga 26,7 °C w lipcu, a maksymalne temperatury dzienne powyżej 20 °C występują do listopada. Średnia miesięczna liczba godzin słonecznych wynosi 328,6. Wpływy kontynentalne są widoczne w zimach, ale zimy pozostają znacznie łagodniejsze w porównaniu z wnętrzem kraju, a opady śniegu są stosunkowo rzadkie. Przyszły rozwój miasta związany jest z otwarciem Burgas na morze i jeziora. W tym kontekście omawiany jest projekt Super Burgas. Nadchodzący projekt dotyczący publicznego ruchu rowerowego, usunięcia ciężkiego ruchu z centralnej części miasta, odnowienia wyspy św. Anastazji i mostu, a także odnowienia historycznego centrum, został już zrealizowany. W 2012 roku w Burgas zostały otwarte dwa centra handlowe. Planowane jest otwarcie wielofunkcyjnej hali sportowej oraz nadbrzeżnej drogi asfaltowej łączącej Burgas z nową dzielnicą Kyosheto i dzielnicą Sarafovo.

Widok na morze
Tak
Powierzchnia
58000 m2
Sklep
2 km
Lekarz
2 km
Kawiarnia
2 km
Restauracja
20 m
Bar
2 km
Szkoła/przedszkole
2 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00