Atrakcyjny duplex 3 pokoje, z widokiem na morze, Burgas

Burgas, Bułgaria – ID 6847
Powierzchnia 113 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/5
Morze 450 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Oferujemy umeblowany duplex 3 pokojowy o łącznej powierzchni 113 m2. Układ mieszkania: pierwszy poziom - salon z aneksem kuchennym,
drugi poziom - główna sypialnia, trzeci poziom - sypialnia dziecięca, z której jest wejście na przestronny taras ze wspaniałym widokiem na miasto ogród morski i morze, łazienka i WC.
Schody są drewniane, podłoga jest laminowany parkiet. Odległość od plaży wynosi 450 metrów. Świetna oferta i najwyższa cena, polecam!
Korona przeszła na najsilniejszy poziom od 11 lat! Kupno nieruchomości za Euro nigdy nie było i nie będzie bardziej opłacalne!
Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele poszło nie tak. Jednak we wszystkich złych rzeczach jest dobro. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się, jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić plusy i minusy danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informacje.
Burgas jest największym miastem w południowo-wschodniej Bułgarii i drugim co do wielkości na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, a z powierzchnią 253,644 km² jest również jednym z największych w kraju. Według ostatniego spisu NSI na dzień 31 grudnia 2015 r. liczy 203 017 mieszkańców, co czyni go czwartym co do wielkości miastem w kraju. Kilka rezerwatów przyrody i obszarów chronionych, starożytne i średniowieczne wioski, Morze Czarne i coroczne festiwale przyciągają wielu turystów. Burgas, położony w najbardziej zachodnim punkcie Morza Czarnego, dał swoją nazwę zatoce o tej samej nazwie, która jest największą i najbardziej zaludnioną na bułgarskim kontynencie Morza Czarnego. Miasto otoczone jest jeziorami Burgas - Burgas, Atanasovsko i Mandrensko, a od wschodu Morzem Czarnym.
Wśród pierwszych mieszkańców regionu byli Trakowie, którzy około VI wieku p.n.e. stworzyli szereg osad na terenie dzisiejszego Burgas, wraz z pobliskimi miastami Apollonia, Mesembria, Anchialo. Klimat Burgas i regionu charakteryzuje się jako wilgotny podzwrotnikowy z wpływami morskimi i kontynentalnymi. Średnia letnia temperatura powietrza osiąga 26,7 °C w lipcu, a maksymalne temperatury dzienne powyżej 20 °C występują do listopada. Średnia miesięczna liczba godzin słonecznych wynosi 328,6. Wpływy kontynentalne są widoczne w zimach, ale zimy pozostają znacznie łagodniejsze w porównaniu z wnętrzem kraju, a opady śniegu są stosunkowo rzadkie. Przyszły rozwój miasta związany jest z otwarciem Burgas na morze i jeziora. W tym kontekście omawiany jest projekt Super Burgas. Nadchodzący projekt dotyczący publicznego ruchu rowerowego, usunięcia ciężkiego ruchu z centralnej części miasta, odnowienia wyspy św. Anastazji i mostu, a także odnowienia historycznego centrum, został już zrealizowany. W 2012 roku w Burgas zostały otwarte dwa centra handlowe. Planowane jest otwarcie wielofunkcyjnej hali sportowej oraz nadbrzeżnej drogi asfaltowej łączącej Burgas z nową dzielnicą Kyosheto i dzielnicą Sarafovo.
Piętro
2
Liczba pięter
5
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
113 m2
Powierzchnia użytkowa
99 m2
Taras
Tak
Sklep
70 m
Lekarz
180 m
Kawiarnia
90 m
Restauracja
30 m
Bar
150 m
Szkoła/przedszkole
70 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00