Biuro w Nessebarze

Nesebar, Bułgaria – ID 7381
46,200 €
Powierzchnia 45 m2
Morze 300 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Oferujemy do sprzedaży ładne biuro w Nesebarze w Bułgarii. Biuro ma 45 m2, istnieje możliwość dokupienia garażu.

Aby uzyskać więcej informacji, nie wahaj się skontaktować z brokerem!

W MOJE NEMOVITOST U MORE oferujemy Państwu niezrównaną liczbę sprawdzonych nieruchomości o wysokiej jakości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić Państwu zakup, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Sunny Coast, Nesebyr, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.

Miasto Nesebyr jest jednym z najczęściej odwiedzanych bułgarskich kurortów na wybrzeżu Morza Czarnego. Położone jest 38 km od Burgas i 100 km na południe od Warny na skalistym półwyspie o tej samej nazwie, który na południu swobodnie łączy się z piaszczystym Słonecznym Brzegiem.

Miasto zostało ogłoszone rezerwatem architektonicznym i archeologicznym w 1056 roku. Od 1983 roku znajduje się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Typowe dla tego malowniczego miejsca jest nadmorskie zabudowa dwupiętrowych drewnianych domów, stłoczonych w krętych uliczkach. Atmosferę dopełniają liczne kościoły, głównie z okresu bizantyjskiego (kościół św. Jana Chrzciciela z XI wieku, św. Szczepana z X wieku z pięknymi malowidłami ściennymi z okresu bułgarskiego odrodzenia narodowego oraz kościół Pantokratora). Najstarszym zachowanym kościołem jest bazylika, która prawdopodobnie pochodzi z V w. W centrum miasta stoi Stary Pałac Biskupi, który jest niewątpliwie jednym z najbardziej imponujących zabytków miasta. Na skraju starego miasta stoi wyjątkowy drewniany wiatrak. Muzeum Archeologiczne z bogatą kolekcją ikon i starożytnej ceramiki czy klasztor św. Jerzy. W pobliżu portu znajdują się dobrze zachowane mury, a miasto posiada bruk z okresu średniowiecza oraz starożytnej Grecji i Rzymu. Brukowane, starannie utrzymane uliczki, zabytkowe kościoły i domy z muru pruskiego z XIX wieku nadają temu miastu niespotykanego uroku. Można tu spacerować godzinami podziwiając wachlarz rękodzieła i poznając bogatą przeszłość. Miłośnicy historii i architektury z pewnością nie będą się tu nudzić. Znajdziesz tu również małe sklepy, rynki, puby i port. Jest tu kilka plaż. Najciekawsza plaża, South Beach, znajduje się w południowej części miasta. Jego długość jest szczególnie interesująca, a jeśli dobrze się przyjrzysz, zauważysz, że płynnie łączy się z plażą, która ciągnie się aż od Słonecznego Brzegu. Plaża jest piaszczysta, ze stopniowym zejściem do morza i oferuje szeroką gamę zajęć sportowych (piłka nożna, siatkówka, narty wodne itp.). Wzdłuż piaszczystej plaży na kontynencie, 2 km od starego centrum, znajduje się nowa dzielnica. Bliskość Słonecznego Wybrzeża daje możliwość korzystania z pełnej oferty sportowo-rozrywkowej i innych usług również w tym kurorcie. Różnorodność i połączenie historii z nowoczesnymi usługami oraz nocleg w restauracji na skale nad morzem w starym Nesebyrze to powody, aby odwiedzić i spędzić wakacje w tym magicznym miejscu.

To zapierające dech w piersiach miejsce jest idealne dla romantyków, miłośników nocnego życia, historii, kultury i dobrego jedzenia. Nesebyru nie powinien ominąć każdy, kto chce poznać Bułgarię i jej zwyczaje.

Powierzchnia
45 m2
Powierzchnia użytkowa
45 m2
Sklep
100 m
Lekarz
150 m
Kawiarnia
30 m
Restauracja
10 m
Bar
180 m
Szkoła/przedszkole
330 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00