Dom rodzinny 4+1 do przebudowy w centrum Bachevo, Top cena, w pobliżu Razlog

Uzasadnienie, Bułgaria – ID 4716
24,900 €
Powierzchnia 240 m2
Usposobienie 4 pokoje + oddzielna kuchnia
Stan Gotowe
Oferujemy dom rodzinny o powierzchni 4+1 o wielkości 220 m2, który jest przeznaczony do rekonstrukcji. Dom znajduje się w miejscowości Bachevo koło Razlogu w pobliżu Bansko i położony jest na działce o powierzchni 240 m2. Parter składa się z: holu wejściowego i dwóch pokoi. Pierwsze piętro oferuje: hol wejściowy i trzy pokoje.
Bansko to malownicze miasto znane ze swojej historii, położone u podnóża gór Pirin. Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, gdzie spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Rila.
Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.
Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.
Bo Bansko ma wszystko!
Zimowe wędrówki
Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Kurorty są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych ośrodków. 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobra szkoła narciarska i przechowalnia sprzętu dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.
27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.
Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy łączącej ośrodek narciarski z miastem Bansko wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.
Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Są nowe wyciągi dla dzieci i żłobek.

Liczba pięter
2
Usposobienie
4 pokoje + oddzielna kuchnia
Powierzchnia
240 m2
Działka
240 m2
Powierzchnia użytkowa
220 m2
Garaż
Tak
Powierzchnia budynku
100 m2
Sklep
8 km
Lekarz
8 km
Kawiarnia
7 km
Restauracja
3 km
Bar
7 km
Szkoła/przedszkole
7 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00