Dom rodzinny blisko morza i plaży, eko lokalizacja, działka 400m2, Poroy

Poroy, Bułgaria – ID 3223
135,000 €
Powierzchnia 195 m2
Usposobienie 4 pokojowe mieszkanie
Morze 1 500 m
Stan Gotowe
Oferujemy Państwu na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wolnostojący w miejscowości Poroy, gmina Pomorie, powiat Burgas. Nieruchomość została zaprojektowana dla maksymalnego komfortu i wygody mieszkańców. Jest to dwukondygnacyjny dom w nowym budownictwie, położony 30 km od Burgas, tylko 23 km od Pomorie i 16 km od miasta Nessebar. Nieruchomość ma całkowitą powierzchnię zabudowaną 195 m2, działka ma powierzchnię 400 m2.
Rozkład:
1 piętro: przestronny salon z aneksem kuchennym, weranda, pralnia, w pełni wyposażona łazienka z WC.
2 piętro: trzy sypialnie, dwie łazienki z WC, pralnia oraz dwa tarasy z pięknymi widokami.
Dom zbudowany jest z wysokiej jakości materiałów, balustrady i ogrodzenie wykonane są z kutego żelaza. Sufity na drugim piętrze, które można zobaczyć na zdjęciach, są wyłożone drewnianą boazerią, z deskami lap. Wideo z apartamentu na naszej stronie internetowej
Regularne połączenie autobusowe łączy Poroy z Słonecznym Brzegiem, Nessebarem, Pomorie i Burgas. Odległość do najbliższej plaży na Słonecznym Brzegu wynosi tylko 15 km. Nieruchomość nadaje się do całorocznego użytkowania, jak również do wynajęcia.
W pobliżu wsi płynie rzeka Hadzhijska, w pobliżu znajduje się również zbiornik wodny "Poroy". Wysokość nad poziomem morza wynosi około 90 m. Klimat jest łagodny kontynentalny, ukształtowany pod wpływem Morza Czarnego. Zimy są łagodne, a lata ciepłe ze średnią temperaturą lipca +24°C. Wieś liczy 917 mieszkańców. Kilka rodzin z zagranicy zakupiło również nieruchomości we wsi. Regularne połączenie autobusowe łączy wieś Poroy z Słonecznym Brzegiem, Nessebarem, Burgas i Pomorie. We wsi jest prąd i wodociąg. Jest zasięg wszystkich operatorów komórkowych, połączenie internetowe i telewizja kablowa. Istnieją sklepy, zakłady i hotele rodzinne. W miejscowości Poroy znajduje się szkoła średnia, przedszkole i centrum kreatywności dla dzieci. Opieka medyczna jest zapewniona przez lekarza ogólnego. Goście i mieszkańcy Poroy mogą odwiedzić następujące atrakcje:
-Kościół Przemienienia Pańskiego w Pomorie jest jednym z najstarszych kościołów zbudowanych w 1765 r.
-Klasztor "Sveti Georgi" jest jedynym aktywnym męskim klasztorem w południowo-wschodniej Bułgarii.
-Rezerwat przyrody "Stari Pomorie kashchi" to kompleks domów zbudowanych w XIX wieku. w typowym stylu bułgarskiego odrodzenia.
-Zbiornik "Poroy" - posiada doskonałe warunki do wędkowania.
Miasto Nessebar jest jednym z najstarszych miast w Europie, ogłoszonym rezerwatem architektonicznym i archeologicznym.
Wioska Poroy jest idealnym miejscem, aby cieszyć się ciszą i spokojem, z dala od hałasu miasta i głównych kurortów nadmorskich.
Liczba pięter
2
Usposobienie
4 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
195 m2
Działka
400 m2
Powierzchnia użytkowa
195 m2
Taras
Tak
Powierzchnia budynku
195 m2
Parking
Tak
Sklep
5 km
Lekarz
10 km
Kawiarnia
3 km
Restauracja
4 km
Bar
4 km
Szkoła/przedszkole
430 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00