Dom rodzinny typu pensjonat w Bansko, 400m od stoku narciarskiego, nadaje się do użytku komercyjnego

Bansko, Bułgaria – ID 3159
295,000 €
Powierzchnia 384 m2
Usposobienie nietypowy
Stok 400 m
Stan Gotowe
Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom o powierzchni 384 m2, położony na działce o powierzchni 560 m2. Stocznia jest 370 m2 nadaje się do ogrodnictwa i grilla. Dom oferuje spektakularne widoki na góry Pirin i składa się z sześciu apartamentów, po dwa na każdym piętrze, z łazienką i toaletą. Każdy apartament posiada balkon. Widok jest na góry.
Piwnica nadaje się do budowy budynku komercyjnego - restauracji, pubu itp.
Dwa garaże i dwa oddzielne wejścia. Dom znajduje się 400 metrów od wyciągu narciarskiego i 500 metrów od centralnej części miasta. Ogrzewanie gazowe. Bardzo ciekawa oferta z inwestycyjnego punktu widzenia.
I jeszcze trochę o Bansko:
Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, w której spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła. Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła - z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musała (2925 m n.p.m.), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane. Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne. Ponieważ w Bansko jest wszystko!
Zimowe wędrówki
Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Ośrodki są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii spośród 400 badanych. Bansko oferuje 75 km profesjonalnie przygotowanych i niezawodnie utrzymanych stoków, dobrą szkołę narciarską i sklep narciarski dostępny dla narciarzy i snowboardzistów.
27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie przewozi gości na stoki, które są doskonale przygotowane i wyposażone w nienaganny sprzęt.
Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to trasy narciarskie. Bansko oferuje wyjątkową możliwość 16 km ciągłego zjazdu. Ostatnie 7 km trasy zjazdowej, która łączy ośrodek narciarski z miastem Bansko, wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.
Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, sześć wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. W ośrodku znajduje się mobilna karuzela, nowe wyciągi dla dzieci i przedszkole.
Liczba pięter
3
Usposobienie
nietypowy
Powierzchnia
384 m2
Działka
560 m2
Powierzchnia użytkowa
384 m2
Taras
Tak
Balkon
Tak
Garaż
Tak
Powierzchnia budynku
384 m2
Parking
Tak
Piwnica
Tak
Sklep
10 m
Lekarz
260 m
Kawiarnia
100 m
Restauracja
130 m
Bar
120 m
Szkoła/przedszkole
150 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00