dom rodzinny w dobrym stanie, Chelopechene, Kavarna

Kavarna, Bułgaria – ID 6443
66,500 €
Powierzchnia 1200 m2
Usposobienie 3 pokoje + oddzielna kuchnia
Morze 10 000 m
Stan Gotowe

Oferujemy Państwu zakup domu rodzinnego, który przeszedł modernizację, ale nadaje się do modyfikacji według własnego pomysłu. Dom znajduje się w bardzo spokojnej miejscowości 14 km od miasta Kavarna. Powierzchnia domu wynosi 100 m2, a układ jest 3+1. Dom jest parterowy, z dwoma wejściami. Składa się z przedpokoju, salonu ze spiżarnią, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni z jadalnią oraz łazienki z WC. Obok domu znajduje się garaż. W ogrodzie znajduje się miejsce do siedzenia na świeżym powietrzu. Do nieruchomości doprowadzona jest woda miejska i prąd. Nieczystości są rozwiązane przez szambo. Działka ma 1200 m2 i jest podzielona na część ozdobną przed domem, gdzie znajdują się rośliny ozdobne i drzewa owocowe oraz część gospodarczą za domem, gdzie znajdują się mniejsze budynki gospodarcze nadające się do hodowli zwierząt. Cała działka jest ogrodzona Teren ma duży potencjał dla wszystkich hodowców owoców i warzyw lub zwierząt gospodarskich.

Čelopečene to mała, spokojna wieś, w której na stałe mieszka tylko kilku mieszkańców. Pozostałe domy są niezamieszkane lub w sezonie są zajmowane przez obcokrajowców. Najbliższą większą miejscowością jest Vranino.

Vranino to wieś licząca około 280 mieszkańców. Znajduje się 10 km od miasta Kavarna, które posiada plażę miejską. We wsi znajduje się dom kultury, przedszkole, urząd gminy, poczta, drogi są w dobrym stanie, zasięg wszystkich operatorów komórkowych, do wsi jeżdżą regularne autobusy. Główna droga do wsi jest również w bardzo dobrym stanie.

Miejscowość Čelopečene należy do miasta Kavarna.

Miasto Kavarna jest miastem nadmorskim w Bułgarii i znajduje się na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba mieszkańców wynosi około 12 000. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Wystawione są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusałka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu również uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Liczba pięter
1
Usposobienie
3 pokoje + oddzielna kuchnia
Powierzchnia
1200 m2
Działka
1200 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Garaż
Tak
Powierzchnia budynku
100 m2
Parking
Tak
Sklep
13 km
Lekarz
13 km
Kawiarnia
13 km
Restauracja
13 km
Bar
13 km
Szkoła/przedszkole
6 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00