dom w pobliżu morza i Kavarna, Durankulak, Bułgaria

Durankulak, Bułgaria – ID 7854
38,000 €
Powierzchnia 1350 m2
Usposobienie nietypowy
Morze 2 000 m
Opłata za usługę 1 € za rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Oferujemy Państwu dom do całkowitej przebudowy o powierzchni 63 m2 oraz budynek rolniczy o powierzchni 80 m2, położony na działce o powierzchni 1350 m2. Dostępna jest energia elektryczna i wodociąg. Na działce znajduje się działająca studnia. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Durankulak, która znajduje się zaledwie 2 km od wybrzeża morskiego, około 40 km od miasta Kavarna, 5 km od granicy z Rumunią. Jest to najbardziej wysunięty na północny wschód punkt Bułgarii. Znajduje się 100 km na północ od Warny i 20 km na północ od Szabli.
W mieście Shabla znajdują się wszystkie udogodnienia - szkoła, przedszkole, sklepy, restauracje.
Miasto ma jedne z najpiękniejszych dzikich piaszczystych plaż, które rozciągają się od Szabli do granicy z Rumunią. Słynie również z pierwszego odkrytego złoża ropy naftowej w Bułgarii.
Przylądek Szabla jest najbardziej wysuniętym na wschód punktem geograficznym Bułgarii. Jest także domem dla najstarszej latarni morskiej na Bałkanach.
Entuzjastów turystyki podwodnej zainteresuje fakt, że w morzu wokół Shabli znajduje się wiele zatopionych okrętów wojennych, w tym okręty podwodne z czasów II wojny światowej.
W regionie Shabla znajdują się również dwa obszary chronione:
Jezioro Shabla, położone tuż przy wybrzeżu, jest wspaniałym miejscem dla turystów i miłośników wędkarstwa.
Shabla Tuzla znajduje się niedaleko jeziora. Jest to jezioro lagunowe, którego dno jest bogate w błoto siarkowodorowe wykorzystywane do terapii błotnej.
W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak Cape Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, Bolata, Topola i wiele innych. W Shable i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów.

Miasto Kavarna to nadmorskie miasto w Bułgarii, położone na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba mieszkańców wynosi około 12 000. Kawarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. Muzeum Historyczne w Kawarnie mieści znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Na wystawie znajdują się znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułharów. Znajdują się tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto szczyci się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak Cape Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, Shabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W pobliżu Kavarny znajdują się również skały, z których roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu również uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.
Liczba pięter
1
Usposobienie
nietypowy
Powierzchnia
1350 m2
Działka
1350 m2
Powierzchnia użytkowa
63 m2
Powierzchnia budynku
63 m2
Parking
Tak
Sklep
7 km
Lekarz
12 km
Kawiarnia
8 km
Restauracja
100 m
Bar
780 m
Szkoła/przedszkole
450 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00