Doskonała willa pełna luksusu, Marine, Budva, Czarnogóra

Maine, Czarnogóra – ID 8232
1,200,000 €
Powierzchnia 230 m2
Usposobienie 4 pokojowe mieszkanie
Morze 2 300 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Wille na sprzedaż oparte są na unikalnym projekcie w nowym kompleksie Pine Village - Authentic Resort & Spa.
Najnowocześniejszy śródziemnomorski projekt wiejskiego domu w połączeniu z najlepszym projektowaniem krajobrazu tworzy atmosferę jedności z naturą przy jednoczesnym zachowaniu przywilejów bliskości miasta i komfortu pierwszej klasy. Kompleks położony jest w jednym z najlepszych obszarów Czarnogóry - w mieście Budva, znanym również jako perła Adriatyku i centrum czarnogórskiego wybrzeża.
Wille zachowały ducha narodowego stylu Czarnogóry, a projekt został wykonany zgodnie z nowoczesnymi trendami architektonicznymi, biorąc pod uwagę potrzebę wygodnego i niepowtarzalnego stylu życia. Filozofia kompleksu ma na celu wprowadzenie koncepcji otwartej przestrzeni do życia miejskiego.
Koncepcja Pine Village - Authentic Resort & Spa obejmuje chroniony obszar krajobrazowy zanurzony w zieleni i gwarantuje prywatność lokalizacji, w której blask natury uzupełnia wysoka jakość usług i unikalny projekt architektoniczny każdej willi.
Infrastruktura kompleksu obejmuje prywatny fitness i SPA, saunę z bezpośrednim dostępem do podgrzewanego krytego basenu, który zamienia się w odkryty basen na terenie prywatnym.
Kompleks oferuje panoramiczne widoki na morze i góry. Ponadto na terenie kompleksu Pine Village - Authentic Resort & Spa znajdują się rzadkie gatunki roślin i strumienie czystej wody wokół willi.
Recepcja i ochrona kompleksu dla mieszkańców działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obiekt dysponuje własnym parkingiem, kinem na świeżym powietrzu i sprzętem do grillowania. Układ willi został zaprojektowany z myślą o komforcie i prawdziwej przyjemności życia w Pine Village.
Liczba pięter
2
Usposobienie
4 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
230 m2
Działka
230 m2
Powierzchnia użytkowa
241.41 m2
Taras
Tak
Balkon
Tak
Basen
Tak
Powierzchnia budynku
125 m2
Parking
Tak
Sklep
820 m
Lekarz
1 km
Kawiarnia
960 m
Restauracja
410 m
Bar
560 m
Szkoła/przedszkole
640 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00