Dwa domy do przebudowy, w pobliżu morza, Kavarna

Kavarna, Bułgaria – ID 6862
39,000 €
Powierzchnia 3000 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Morze 5 000 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Oferujemy Państwu zakup dwóch domów do przebudowy za cenę gruntu. Domy znajdują się w miejscowości Gorun, 4 km od miasta Šabla i około 5 min. jazdy od plaży. Na działce znajdują się dwa domy do całkowitej rekonstrukcji jeden o powierzchni 40m2 z garażem i drugi o powierzchni 80m2 i 3 sypialnie, częściowo podpiwniczony. Na zadbanej działce o powierzchni 3000 m2 jest prąd i woda miejska, nieczystości są rozwiązane przez szambo. Działka jest częściowo ogrodzona i ma dobrą drogę dojazdową z dwóch stron. Istnieje duży potencjał dla wszystkich producentów owoców i warzyw lub hodowli zwierząt gospodarskich i pszczół.

Gorun to spokojna wieś, 4 km od miasta Sabla i 13 km od miasta Kavarna. Istnieje około 80 stałych mieszkańców i kilka rodzin obcokrajowców. Wioska leży na głównej drodze do Rumunii, więc droga jest w bardzo dobrym stanie.

Shabla znajduje się w pobliżu miasta Kavarna, 83 km od Warny i 24 km od granicy bułgarsko-rumuńskiej. Szabla liczy około 4200 mieszkańców.

W mieście znajdują się wszystkie udogodnienia - szkoła, przedszkole, sklepy, restauracje.

Miasto posiada jedne z najpiękniejszych dzikich piaszczystych plaż, które ciągną się od Szabli do granicy z Rumunią. Słynie również z pierwszego odkrytego w Bułgarii pola naftowego.

Przylądek Szabla jest najdalej na wschód wysuniętym punktem geograficznym Bułgarii. Znajduje się tu również najstarsza latarnia morska na Bałkanach.

Miłośników turystyki podwodnej zainteresuje fakt, że w morzu wokół Szabli znajduje się wiele zatopionych okrętów wojennych, w tym łodzi podwodnych z czasów II wojny światowej.

W regionie Shabla znajdują się również dwa obszary chronione:

Jezioro Shabla, położone tuż przy wybrzeżu, to wspaniałe miejsce dla turystów i miłośników wędkarstwa.

W niedalekiej odległości od jeziora znajduje się Shabla Tuzla. Jest to jezioro lagunowe, którego dno bogate jest w błoto siarkowodorowe wykorzystywane do terapii błotnej.

W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, , Bolata, Topola i wiele innych. W Szable i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów.

Miasto Kavarna jest miastem nadmorskim w Bułgarii i znajduje się na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba mieszkańców wynosi około 12 tysięcy. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Wystawione są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu także uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Liczba pięter
1
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
3000 m2
Działka
3000 m2
Powierzchnia użytkowa
120 m2
Garaż
Tak
Powierzchnia budynku
120 m2
Parking
Tak
Sklep
5 km
Lekarz
6 km
Kawiarnia
5 km
Restauracja
2 km
Bar
5 km
Szkoła/przedszkole
5 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00