Działka budowlana 536m2, widok na morze, wieś Topola, Kavarna

Café, Bułgaria – ID 3995
35,000 €
Powierzchnia 536 m2
Oferujemy ładną działkę budowlaną w miejscowości Topola, działka ma powierzchnię 536 m2, prąd i woda są kilka metrów od działki. Z działki roztacza się piękny widok na morze. Wieś Topola ma piękne, długie piaszczyste plaże, podlega pod gminę Kavarna. Są tam jedne z najpiękniejszych widoków na morze w Bułgarii. W miejscowości znajduje się co najmniej 6 restauracji, wiele sklepów i nie tylko. Miasto Kavarna jest oddalone o 5 kilometrów. Odległość od lotniska w Warnie wynosi około 60 km.

Miasto Kavarna jest nadmorskim miastem w Bułgarii i znajduje się na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba ludności wynosi około 12 000. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Wystawione są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusałka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu również uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
536 m2
Sklep
910 m
Lekarz
7 km
Kawiarnia
4 km
Restauracja
580 m
Bar
770 m
Szkoła/przedszkole
4 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00