Działka budowlana, 5km od morza, Vaklino

Shabla, Bułgaria – ID 5980
33,000 €
Powierzchnia 2300 m2
Morze 5 000 m

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w bardzo spokojnej lokalizacji w miejscowości Vaklino. Działka ma 2300 m2 i przez długi czas była niezagospodarowana, znajdują się na niej drzewa i budynki gospodarcze. Ziemia ma prąd, ma własną studnię, co nie jest bardzo powszechne w Bułhrasku, odpady mogą być rozwiązane przez szambo. Ziemia znajduje się około 5 km od morza i ma wielki potencjał dla każdego producenta owoców i warzyw lub zwierząt gospodarskich.

Vaklino to mała wioska - około 150 mieszkańców, położona w pobliżu granicy z Rumunią.

We wsi znajdują się 3 sklepy spożywcze i poczta. Vaklino znajduje się przy głównej drodze między Warną a Rumunią, droga jest w bardzo dobrym stanie. We wsi mieszka wielu obcokrajowców, głównie Rosjan, Rumunów, Polaków, ale także Czechów.

Szabla

Szabla liczy około 4200 mieszkańców.

W mieście znajdują się wszystkie udogodnienia - szkoła, przedszkole, sklepy, restauracje.

Miasto posiada jedne z najpiękniejszych dzikich piaszczystych plaż, które rozciągają się od Szabli do granicy z Rumunią. Słynie również z pierwszego odkrytego w Bułgarii pola naftowego.

Przylądek Szabla jest najdalej na wschód wysuniętym punktem geograficznym Bułgarii. Znajduje się tu również najstarsza latarnia morska na Bałkanach.

Miłośników turystyki podwodnej zainteresuje fakt, że w morzu wokół Szabli znajduje się wiele zatopionych okrętów wojennych, w tym łodzi podwodnych z czasów II wojny światowej.

W regionie Szabli znajdują się również dwa obszary chronione:

Jezioro Shabla, położone tuż przy wybrzeżu, to wspaniałe miejsce dla turystów i miłośników wędkarstwa.

W niedalekiej odległości od jeziora znajduje się Shabla Tuzla. Jest to jezioro lagunowe, którego dno bogate jest w błoto siarkowodorowe wykorzystywane do terapii błotnej.

W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, , Bolata, Topola i wiele innych. W Szable i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów.

Powierzchnia
2300 m2
Sklep
5 km
Lekarz
12 km
Kawiarnia
12 km
Restauracja
3 km
Bar
5 km
Szkoła/przedszkole
5 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00