Działka budowlana w pobliżu plaży, świetna cena, Ravda

Burgas, Bułgaria – ID 4246
86,150 €
Powierzchnia 770 m2
Morze 500 m

Oferujemy do sprzedaży działkę oddaloną zaledwie 500 metrów od plaży w Ravdzie i kilka metrów od Aqua Paradise Resort. Powierzchnia działki wynosi 770 m2 i istnieje możliwość wybudowania niższego budynku (do 10 metrów wysokości). Działka nadaje się do budowy domu rodzinnego lub domów gościnnych. Ravda jest prawie połączona z Nessebarem. Doskonała okazja inwestycyjna, polecam!

Ravda to synonim spokojnych wakacji spędzonych w prywatności, pełnych relaksu i wilgotnego morskiego powietrza. Na przytulnych plażach rozrzuconych w pasie nadmorskim każdy znajdzie miejsce do leżakowania. Dla najbardziej leniwych w Ravdzie znajduje się aqua park, który rywalizuje z tym w Primosko, popularnym mieście rodzinnym na półwyspie. Chyba jedyną różnicą są ceny, które są tu znacznie bardziej przystępne niż w innych częściach Bułgarii. Można tu dostać lepszą ofertę na naprawdę wszystko, czy to pamiątki z wakacji, czy owoce na lokalnym targu. Doskonała jest również dostępność transportem podmiejskim do pobliskich kurortów, takich jak słynny Słoneczny Brzeg, Burgas, czy zabytkowy Nessebar, który jest z miastem Ravda w bliskiej odległości.

Powierzchnia
770 m2
Sklep
1 km
Lekarz
470 m
Kawiarnia
470 m
Restauracja
370 m
Bar
430 m
Szkoła/przedszkole
1 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00