Działka budowlana z widokiem na morze, blisko plaży, dziewicza przyroda, Sveti Vlas- Incaraki

Święty Włas, Bułgaria – ID 8437
110,000 €
Powierzchnia 914 m2
Morze 1 500 m
Opłata za usługę 1 € za rok
Sezon Cały rok
Oferujemy do zakupu działkę budowlaną ze wspaniałym widokiem na morze, o powierzchni 914m2 w pięknej ekologicznej miejscowości Incaraki, która jest częścią kurortu Sveti Vlas. Wszystkie media znajdują się na działce. W pobliżu powstaje luksusowe osiedle mieszkaniowe. Więcej informacji od brokera.
Sveti Vlas to przyjemne miasteczko u podnóża Starej Płaniny, 4 km od Słonecznego Brzegu. Odległość od tego ośrodka jest naprawdę niewielka. Nie potrwa długo, zanim oba miasta zostaną połączone dzięki rozwojowi w często odwiedzanym i popularnym Słonecznym Brzegu. Obszar znany jako Sveti Vlas ma dość ciekawą historię, ale pod względem turystycznym z pewnością wciąż czeka na swoje dni chwały. Kurort Sveti Vlas znajduje się około 13 kilometrów od miasta Nessebar, które jest znane zarówno wśród turystów, jak i miłośników ciekawych zabytków. Sveti Vlas jest spokojniejszym kurortem bez dużej liczby turystów. Plaże są wąskie i mniej zatłoczone niż w Słonecznym Brzegu.
W mieście znajduje się kilka mniejszych plaż, zarówno piaszczystych, jak i żwirowych. Morze jest tutaj czyste, a wejście do morza jest stopniowe.
Plaża w Sveti Vlas skierowana jest na południe. Piasek jest drobny i złoty, ale w okolicy znajdują się również romantyczne plaże kamienne. Unikalne połączenie czystego górskiego powietrza, morskiego klimatu i pięknej przyrody. Letnie dni charakteryzują się spokojnymi porankami i stosunkowo chłodnymi, niezwykle przyjemnymi popołudniami. Wyjątkowa długa, ciepła i spokojna jesień. W ciągu ostatnich kilku lat temperatury w połowie grudnia sięgały 15 stopni. Zima nie trwa tu dłużej niż miesiąc. Idealny wybór dla całorocznej przyjemności, klimat bardzo sprzyjający zdrowiu człowieka.
Ze względu na fakt, że miasto położone jest na wzgórzu, można odwiedzić zalesione góry i odbyć przyjemny spacer. Ceny są tu bardzo przystępne. Przyjemna pogoda w połączeniu z bardziej wilgotnym morskim powietrzem są idealne dla każdego, kto chce spędzić przyjemne wakacje w otoczeniu przyrody. Dla tych turystów Sveti Vlas oferuje przyjemną alternatywę. Tutaj można chłonąć wyjątkową atmosferę, a także cieszyć się znaną gościnnością mieszkańców. Sveti Vlas to idealne miejsce dla tych, którzy chcą spędzić spokojne wakacje w otoczeniu pięknej przyrody, a także dla rodzin z dziećmi.
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
914 m2
Sklep
820 m
Lekarz
1 km
Kawiarnia
1 km
Restauracja
900 m
Bar
90 m
Szkoła/przedszkole
1 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00