Mieszkanie na parterze z prywatnym ogrodem i wspólnym basenem, Polychrono, Grecja

Polychrono, Grecja – ID 10243
160,000 €
Powierzchnia 50 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/2
Morze 450 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

W tętniącym życiem nadmorskim miasteczku Polihrono mamy idealne apartamenty, które spełnią Twoje życiowe marzenie dzięki temu kompleksowi apartamentów w sercu Kassandry, który jest prawie gotowy i teraz możesz zostać właścicielem swojego idealnego letniego domu. Kompleks wybudowany z najnowocześniejszych materiałów budowlanych i przyjazny środowisku jest doskonałym przykładem nowoczesnego życia w centrum wypoczynku. Apartamenty na parterze składają się z salonu, kuchni w stylu szefa kuchni, łazienki, jednej sypialni i podwórka. Każda nieruchomość posiada własne miejsce parkingowe. Jest wspólny basen i grill. Ten dom ma 51,70 m i będzie gotowy do 30.03.2024, idealny do zarabiania na wynajmie lub na letnie wakacje.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami od A do Z. Można na nas polegać pod każdym względem.

Kupowanie naszej relacji nie kończy się, a dopiero zaczyna.

Polychrono to tętniące życiem nadmorskie miasteczko, w którym kiedyś znajdowało się starożytne miasto Neapolis. Odkopane pozostałości obejmują akropol na wzgórzu i wczesnochrześcijański kościół z marmurowymi kolumnami. Małe Muzeum Folkloru prezentuje tekstylia, narzędzia i dokumenty historyczne. W położonym wśród lasów i sosen młynie można zobaczyć, jak w przeszłości tłoczono oliwę z oliwek. Wzdłuż wybrzeża można wypożyczyć łodzie i narty wodne, a wzdłuż wybrzeża znajdują się bary i restauracje rybne.

Polichrono jest położone 95 km od Salonik, we wschodniej części półwyspu Kassandra, w miejscu starożytnego miasta Neapolis. Wieś została nazwana na cześć kolorowego wrażenia wielu kwiatów, które charakteryzowały krajobraz (abstrakcyjne znaczenie językowe: „wiele kolorów”). We wsi na stałe mieszka około 1050 osób.

Turystyka jest głównym źródłem dochodu tej wsi w lecie. Wiele kawiarni, restauracji, barów, sklepów, hoteli i apartamentów znajduje się przy chętnie odwiedzanej nadmorskiej promenadzie

Pomiędzy morzem a całą promenadą znajduje się bardzo czysta piaszczysta plaża o długości 7 km, która co roku zostaje wyróżniona Błękitną Flagą. Ze względu na swoje wschodnie położenie okolica gwarantuje niesamowite wschody słońca.

Poza sezonem mieszkańcy zajmują się głównie rolnictwem, przetwórstwem oliwek i produkcją miodu.

Centrum wsi zdobi kościół św. Atanazego (zbudowany w 1912 r.), patrona Polichronii. Nieco dalej na rynku znajduje się starszy kościół pw. Narodzenia Pańskiego z 1863 roku.

Piętro
1
Liczba pięter
2
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
50 m2
Powierzchnia użytkowa
50.7 m2
Taras
7.59 m2
Basen
Basenów
Parking
Tak
Sklep
200 m
Lekarz
230 m
Kawiarnia
50 m
Restauracja
20 m
Bar
20 m
Szkoła/przedszkole
310 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00