Niesamowite 2 pokoje, kompleks Aspen Golf w pobliżu Pirin Golf, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 8869
48,000 €
Powierzchnia 55 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/4
Stok 8 000 m
Opłata za usługę 13 € m2/rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Oferujemy Państwu przestronne 2 pokoje o łącznej powierzchni 55m2 znajdujące się na ostatnim czwartym piętrze w aparthotelu Aspen Golf, położonym 8 km od znanego na całym świecie ośrodka narciarskiego Bansko i zaledwie 1 km od słynnego kompleksu Pirin Golf & Country Club z widokiem na majestatyczne góry Pirin i Riła. Rozkład: przedpokój, aneks kuchenny z częścią dzienną, sypialnia, łazienka z toaletą. Do dyspozycji właścicieli i ich gości są: recepcja, bar i restauracja, kryty i odkryty basen, łaźnia turecka, siłownia, tenis stołowy, całodobowa ochrona. Opłata eksploatacyjna wynosi 13 €/m2 rocznie. Bardzo dobra cena! Polecamy!
Bansko to malownicze miasteczko znane ze swojej historii, położone u podnóża gór Pirin. Miasto znajduje się 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, gdzie spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.
Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musała (2925 m n.p.m.), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.
Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - zaledwie 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.
Ponieważ Bansko ma wszystko!
Zimowe wędrówki
Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Ośrodki są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych ośrodków. 75 km profesjonalnie przygotowanych i niezawodnie utrzymanych tras zjazdowych, dobra szkoła narciarska i przechowalnia nart dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.
27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie przewozi gości na stoki, które są doskonale przygotowane i wyposażone w nienaganny sprzęt.
Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje wyjątkową możliwość 16 km ciągłego zjazdu. Ostatnie 7 km stoku, który łączy ośrodek narciarski z miastem Bansko, wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do nocnej jazdy na nartach.
Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Są nowe wyciągi dla dzieci i przedszkole.Piętro
4
Liczba pięter
4
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
55 m2
Powierzchnia użytkowa
48.4 m2
Basen
Basenów
Parking
Tak
Recepcja
Recepcja
Restauracja
Restauracja
Ochrona
Ochrona
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
120 m
Lekarz
200 m
Kawiarnia
170 m
Restauracja
150 m
Bar
290 m
Szkoła/przedszkole
10 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00