Nowe 2 pokoje tylko 300m od plaży , Kawiarnia

Kavarna, Bułgaria – ID 7020
Powierzchnia 61 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/4
Morze 300 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Oferujemy Państwu nowy apartament z 2 sypialniami, o łącznej powierzchni 61,85 m2, położony na drugim piętrze z czterech pięter w kompleksie Bizone, Kavarna, Bułgaria. Układ: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC oraz balkon. Mieszkanie jest nowe. Cena zakupu nie obejmuje mebli i wyposażenia, w czym chętnie pomożemy. Załączone zdjęcia wnętrza są poglądowe. Nowy kompleks Bizone składa się z trzech budynków. Oferowane mieszkania znajdują się w budynku C, są rozłożone na czterech piętrach, a ich łączna liczba wynosi 14, budynek jest już wykończony. Kompleks jest dostępny dla Ciebie i Twoich gości:

parking

zielone tereny krajobrazowe

winda

Nie ma żadnych opłat eksploatacyjnych.

Korona przeszła do najsilniejszego poziomu od 11 lat w stosunku do Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, w których wiele się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat. Jednak we wszystkich złych rzeczach jest dobro. Zaczęliśmy dużo bardziej korzystać z technologii i nauczyliśmy się jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć do google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Technologie te w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić wady i zalety danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informację.

Miasto Kavarna jest nadmorskim miastem w Bułgarii i znajduje się na skalistym wybrzeżu w północnej części bułgarskiego wybrzeża Morza Czarnego. Liczba mieszkańców wynosi około 12 000. Kavarna jest znana jako "rockowa stolica Bułgarii", ponieważ każdego lata gromadzi na jednej scenie światowej sławy zespoły rockowe. W Muzeum Historycznym w Kawarnie znajdują się znaleziska z V-VI wieku naszej ery. Wystawione są znaleziska z plemion trackich, które zamieszkiwały ten region, z życia Słowian i Prabułgarów. Są tu pełne udogodnienia, sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola, kawiarnie, szpitale. Miasto może pochwalić się dobrze utrzymaną plażą miejską. W pobliżu znajdują się prawdziwe perły północnego wybrzeża, takie jak przylądek Kaliakra, Tyulenovo, Balchik, Rusalka, Szabla, Bolata, Topola i wiele innych. W Kavarnie i okolicach mieszka wielu obcokrajowców, w tym wielu Czechów. W okolicach Kavarny znajdują się również skały, z których rozciąga się naprawdę zapierający dech w piersiach widok na Morze Czarne. W pobliżu znajduje się także wiele leczniczych gorących źródeł. Znajduje się tu także uzdrowisko z leczniczym błotem, które ma udowodniony wpływ na układ mięśniowo-szkieletowy.

Piętro
2
Liczba pięter
4
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
61 m2
Powierzchnia użytkowa
46 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
2 km
Lekarz
2 km
Kawiarnia
2 km
Restauracja
220 m
Bar
150 m
Szkoła/przedszkole
2 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00