Nowe 2 pokoje w pobliżu plaży, Kranevo

Kranevo, Bułgaria – ID 7653
93,500 €
Powierzchnia 92 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/5
Morze 500 m
Opłata za usługę 4 € m2/rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Zwracamy uwagę na nowe mieszkanie w miejscowości Kranewo do wykończenia zgodnie z Państwa życzeniem. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu z możliwością parkowania. Znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania to 2 pokoje, powierzchnia 92 m2. Składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z przygotowaniem pod blat kuchenny, sypialni, łazienki do wykończenia. Chętnie pomożemy przy wykończeniu i umeblowaniu!

Opłata za utrzymanie 7 lewów (3,70 €)/m2 rocznie. Odległość od plaży to zaledwie 500 metrów.

W MOJE NEMOVITOST U MORE oferujemy Państwu niezrównaną liczbę sprawdzonych nieruchomości o wysokiej jakości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić Państwu zakup, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Sunny Coast, Nesebyr, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.

Kranewo położone jest na północnym wybrzeżu bułgarskiego Morza Czarnego. Znajduje się około 30 km od lotniska w Warnie. Mieszka tu około 1000 stałych mieszkańców. W Kranewie można odwiedzić wiele restauracji, atrakcji, sklepów, barów i dyskotek. W Kranewie znajduje się piękna, długa i piaszczysta plaża ze stopniowym zejściem do morza. Wzdłuż wybrzeża można spacerować aż do oddalonej o około 3 km Albeny.

3 km na południe od ośrodka znajduje się Przylądek Ekrene, na którym znajduje się latarnia morska, widoczna z drogi Warna-Bałczik. Pomiędzy Kranewem a kurortem Albena znajduje się rezerwat „Baltata” z ponad 60-letnim lasem, w którym można zobaczyć chronione gatunki roślin i zwierząt.

16 km na północ od kurortu znajduje się miasto Bałczik, w którym znajduje się słynny ogród botaniczny i pałac Królowej Marii, a 25 km na południe - miasto Warna.

Piętro
2
Liczba pięter
5
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
92 m2
Powierzchnia użytkowa
79 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
150 m
Lekarz
340 m
Kawiarnia
480 m
Restauracja
160 m
Bar
280 m
Szkoła/przedszkole
560 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00