Oferujemy przestronne i słoneczne mieszkanie 4 pokoje w Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 2526
99,000 €
Powierzchnia 131 m2
Usposobienie 4 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/6
Stok 2 000 m
Stan Gotowe
Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowy apartament o łącznej powierzchni 131 m2 w znanym na całym świecie ośrodku narciarskim Bansko. Apartament sprzedawany jest nieumeblowany, jest otynkowany, ale podłoga jest cementowa, klient może otrzymać podłogę pływającą lub parkiet. Układ apartamentu to: hol wejściowy, aneks kuchenny z salonem, trzy sypialnie, dwie łazienki i dwa tarasy. Apartament znajduje się na 2 piętrze z 5 i jest zorientowany na południowy wschód. Budynek mieszkalny ma pięć pięter i ma 43 studia i apartamenty, które są 2 pokoje lub 4 pokoje. Znajduje się on obok parku Bansko.

Trochę więcej o Bansko:
Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, gdzie spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.
Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła - z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Znajduje się 161 km. na południe od lotniska w Sofii i 56 km. na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.
Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ jest blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.
Bo w Bansko jest wszystko!
Zimowe wędrówki
Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Ośrodki są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości tras zjazdowych. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy kurort w tej kategorii spośród 400 badanych. Bansko oferuje 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobrą szkołę narciarską i sklep narciarski dostępny dla narciarzy i snowboardzistów.
27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.
Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy zjazdowej, która łączy ośrodek narciarski z miastem Bansko, wyposażone są w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.
Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z czego dwa nowe, sześć wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Na terenie ośrodka znajduje się mobilna karuzela, nowe wyciągi dla dzieci oraz przedszkole.
Piętro
2
Liczba pięter
6
Usposobienie
4 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
131 m2
Powierzchnia użytkowa
120 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00