Piękna działka z pozwoleniem na budowę w pierwszym rzędzie do morza

Sveti Filip i Jakov, Chorwacja – ID 8271
454,740 €
Powierzchnia 2332 m2
Morze 20 m
Sezon Lato
Piękna ziemia na sprzedaż w pierwszym rzędzie do morza w St. Peter. Z działki roztacza się wspaniały widok na morze i słynną chorwacką wyspę w kształcie serca Galesnjak!
Działka ma powierzchnię 2332 m2. Działka ma 121,87 m długości i 25,83 m szerokości w górnej części.

Pozwolenie na budowę jest uzyskiwane dla willi, aby umożliwić budowę w krótkim czasie.
Cena 195 € / m2 jest niezwykle atrakcyjna dla gruntów w pierwszym rzędzie do morza, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że zawiera pozwolenie na budowę.

Willa jest pomyślana jako dom w zabudowie bliźniaczej.
Na parterze każdego budynku znajduje się przestronny salon z kuchnią i jadalnią, wejście, toaleta, przedni i tylny zadaszony taras. Oba tarasy mają możliwość ustawienia letniej kuchni z grillem. Przed tarasami znajduje się oddzielny basen z pięknym widokiem na morze.
Schody prowadzą na pierwsze piętro, gdzie znajdują się dwie sypialnie, każda z własną łazienką i wyjściem na taras. Każdy budynek ma swój własny garaż.

Od Zadaru i lotniska Zemunik nieruchomość oddalona jest o zaledwie 20 km. Znajduje się 17 km od portu Gaženica, 10 km od Marina Dalmacija i 13 km od autostrady. Biograd na Moru, miasto i port, znajduje się 9 km na południe od tej ziemi, na małym półwyspie i kontynencie. Małe malownicze miasto Sveti Filip i Jakov znajduje się na brzegu Morza Pasmańskiego, między Zadarem i Biogradem, i jest tylko 4 km od lądu.


Sveti Petar na Moru to piękny mały punkt turystyczny, położony w sercu Dalmacji w pobliżu Zadaru. Miejsce to słynie z dawnych letnich domów i parków zadarskiej szlachty. Jest atrakcyjne między innymi ze względu na możliwość uprawiania różnych sportów na lądzie i morzu.

Szczególnego uroku dodaje mu również bliskość wysp Kornaty, na które organizowane są wycieczki. Malowniczy Kanał Pasmański z szeregiem małych wysp chroni Sveti Petar na Moru przed silnymi wiatrami od strony morza, co jest zaletą dla pływaków i żeglarzy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się jezioro Vrana, największe jezioro w Chorwacji, bogate w ryby słodkowodne.

Widok na morze
Tak
Powierzchnia
2332 m2
Powierzchnia budynku
800 m2
Sklep
4 km
Lekarz
4 km
Kawiarnia
220 m
Restauracja
140 m
Bar
200 m
Szkoła/przedszkole
1 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00