Piękna willa w kurorcie pierwszej linii z prywatnym ogrodem i basenem. Gwarantowany zysk, Wyspy Zielonego Przylądka

Santa Maria, Republika Zielonego Przylądka – ID 4141
325,000 €
Powierzchnia 72 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Morze 100 m
Stan Gotowe
Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Gwarantowany zwrot z możliwością korzystania przez pięć tygodni w roku! W czasie własnego użytkowania dla siebie lub swoich gości właściciel nie płaci za energię, baseny, strefy relaksu, leżaki i parasole na plaży! Bezpłatne wycieczki na miejscu! 47 tygodni w roku pełne zarządzanie wynajmem. Brak opłaty za utrzymanie pod warunkiem zawarcia umowy najmu z firmą zarządzającą! Wybór innych nieruchomości o różnych rozmiarach i układach w tym i siostrzanych kurortach. Ceny od 140 000 €! Opisywana nieruchomość to wspaniała willa w pierwszej linii, w 5* kurorcie Melia Dunas na wyspie Sal na Wyspach Zielonego Przylądka. Willa jest dwupiętrowa, posiada prywatny ogród o powierzchni 113,18 m2 i prywatny basen o powierzchni 15,71 m2.
Rozkład-
pierwsze piętro: hol wejściowy, przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras i dziedziniec, sypialnia, taras, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z toaletą.
drugie piętro - przestronna sypialnia, łazienka z toaletą, piękny, przestronny taras z jaccuzi.
Cena obejmuje wszystkie meble i wyposażenie. Na życzenie prześlemy plan piętra i zorganizujemy wycieczkę online lub klasyczną.
Wyspy Zielonego Przylądka to tropikalny raj na środku Oceanu Atlantyckiego, składający się z 10 wysp w pobliżu zachodniego wybrzeża Afryki. Dzięki 350 słonecznym dniom w roku temperatury utrzymują się na stałym poziomie 25-30°C, a woda jest krystalicznie czysta. Nie ma ryzyka huraganów, trzęsień ziemi, wulkanów ani innych tego typu zagrożeń. Wyspy Zielonego Przylądka mają mantrę "No Stress", a ich wyluzowany styl życia sprawia, że jest to idealne miejsce na wakacje. Zainteresowanie podróżami na Wyspy Zielonego Przylądka wzrosło o 115% od 2000 roku i oczekuje się, że podwoi się jeszcze bardziej do 2024 roku. Kwitnąca branża turystyczna wynika częściowo z wysokich standardów gościnności na Wyspach Zielonego Przylądka i całorocznego klimatu idealnego do pływania. Szybko rosnące zainteresowanie destynacją doprowadziło do wysokiego popytu na wysokiej jakości zakwaterowanie, które często przewyższa podaż. Oprócz rosnącej turystyki, dobrobyt Republiki Zielonego Przylądka wynika również ze stabilnego, demokratycznego rządu i jasnej strategii rozwoju.
Liczba pięter
2
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
72 m2
Działka
149 m2
Powierzchnia użytkowa
72.04 m2
Taras
Tak
Balkon
Tak
Basen
Tak
Powierzchnia budynku
72.04 m2
Parking
Tak
Sklep
2 km
Lekarz
2 km
Kawiarnia
270 m
Restauracja
130 m
Bar
170 m
Szkoła/przedszkole
320 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00