Piękny dom (3 pokoje) z apartamentem (2 pokoje) na sprzedaż, Grecja

Paliouri , Grecja – ID 10059
175,000 €
Powierzchnia 1500 m2
Usposobienie
Morze 220 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok

Okazja inwestycyjna na półwyspie Kassandra o powierzchni mieszkalnej 110 mkw. Jest to mały dom na 3 piętrach, w tym 1 apartament i 1 maisonette z osobnymi wejściami, idealny do wynajęcia lub dla dwóch rodzin. Obejmuje 3 sypialnie i dwie łazienki, 2 kuchnie i 2 części dzienne. Jest to spokojna okolica pomiędzy dwoma pięknymi miastami, spokojnym miastem Palouri i dobrze prosperującym miastem Pefkovori. Dom, zbudowany w 2008 roku, jest w doskonałym stanie pod klucz z dużym tarasem z przodu iz tyłu domu. Właściciele sprzedają dom w pełni umeblowany.

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomością od A do Z. Można na nas polegać pod każdym względem.

Nasza relacja nie kończy się wraz z zakupem, ona dopiero się zaczyna.

Paliouri to wioska i społeczność na półwyspie Kassandra w greckiej prowincji Halkidiki. Znajduje się wśród niskich gór w pobliżu najbardziej wysuniętego na południowy wschód krańca półwyspu, Cape Paliouri. Społeczność obejmuje małe wioski Agios Nikolaos i Xyna. Paliouri znajduje się 2 km od morza, 5 km na wschód od Agia Paraskevi i 7 km na południowy wschód od Pefkochori. W pobliżu współczesnej wioski znajduje się starożytne miasto Theramvos, które przetrwało do czasów rzymskich jako wioska administracyjnie zależna od rzymskiej kolonii Cassandreia.

W miesiącach letnich wiele osób wybiera Paliouri na popołudniowy spacer wąskimi uliczkami wioski, na posiłek i delektowanie się lokalnym mięsem i świeżymi rybami w okolicznych tawernach.

Plaża Paliouri, zwana także Chrouso, to piękna zatoka z krystalicznie czystą wodą. Wzdłuż wybrzeża znajduje się wiele barów plażowych, w których odbywają się imprezy. Można tu uprawiać sporty wodne, siatkówkę plażową itp.

Uważa się, że starożytne miasto Theramvos, wspomniane przez Herodota, znajdowało się na tym obszarze. Starożytne miasto zostało siłą zmuszone do pomocy Kserksesowi. Wiele znalezisk archeologicznych świadczy o istnieniu tego miasta. Obecna nazwa Paliouri pochodzi od Paliouria, krzewów używanych przez mieszkańców do ogradzania swoich domów.

Liczba pięter
3
Usposobienie
Powierzchnia
1500 m2
Działka
1500 m2
Powierzchnia użytkowa
110 m2
Taras
Tak
Powierzchnia budynku
110 m2
Parking
Tak
Sklep
480 m
Lekarz
7 km
Kawiarnia
550 m
Restauracja
220 m
Bar
480 m
Szkoła/przedszkole
570 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00