Przestronne 2 pokoje, blisko wyciągu narciarskiego, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 7149
57,000 €
Powierzchnia 60 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/4
Stok 500 m
Opłata za usługę 17 € za miesiąc
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Oferujemy Państwu przestronne 2 pokoje. Powierzchnia całkowita wynosi 60 m2, apartament znajduje się na parterze w domu mieszkalnym Śnieżna Legenda Rozkład: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną i WC. Apartament z orientacją wschodnią, 500m od stoku narciarskiego. Chętnie pomożemy z meblami i wyposażeniem!
Dom mieszkalny oferuje płatny transfer na lotnisko oraz parking na miejscu.
Opłata eksploatacyjna wynosi 17€ miesięcznie.
Bardzo ciekawa oferta, polecamy!
Korona przesunęła się do najsilniejszego poziomu od 11 lat względem Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!
I jeszcze trochę o Bansko:
Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, gdzie spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.
Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.
Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.
Bo Bansko ma wszystko!

Zimowe wędrówki
Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Kurorty są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych ośrodków. 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobra szkoła narciarska i przechowalnia sprzętu dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.
27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.
Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy łączącej ośrodek narciarski z miastem Bansko wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.
Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Są nowe wyciągi dla dzieci i żłobek.
Letnie wędrówki
Na potrzeby letniej turystyki pieszej w Parku Narodowym Pirin opracowano 13 głównych i 17 drugorzędnych tras górskich. Wspinaczka skałkowa jest dozwolona w 6 miejscach. W wysokogórskiej części góry osiem schronisk górskich i pięć schronisk przyjmuje latem turystów. Ponadto organizowane są wycieczki do klasztorów Riła i Rozhen, Melnik, park niedźwiedzi w Belitsa, wieś Trigrad, jaskinia "Diabelska Gardziel" i inne zabytki i piękne miejsca; wycieczki górskie w Pirin, jazda konna w Rila, jazda na rowerze, rafting, safari, offroad i paintball.

Imprezy cykliczne:
Zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim na trasie "Alberto Tomba".
Od grudnia do kwietnia - wiele imprez zimowych - zawody w narciarstwie alpejskim, snowboardzie, biathlonie.
Lipiec - festiwal teatru letniego
Sierpień - Międzynarodowy Festiwal Jazzowy
Wrzesień - Pirin Folk Bulgaria - Bansko. Międzynarodowy Festiwal Bułgarskich Pieśni Ludowych
Listopad - Bansko Film Fest - Międzynarodowy festiwal filmów górskich.
Bansko jest najnowszym zimowym ośrodkiem narciarskim w Bułgarii i prawdopodobnie najpiękniejszym. W ostatnich latach ośrodek przyciągnął znaczne inwestycje zagraniczne, co pozwoliło na znaczną poprawę infrastruktury i usług rekreacyjnych.
Biznes turystyczny jest głównym obszarem o strategicznym znaczeniu dla społeczno-gospodarczego rozwoju Bansko. Rosnąca wielkość inwestycji w turystyce spowodowała powstanie nowych miejsc pracy w usługach turystycznych i kilkakrotnie więcej w budownictwie. W ostatnich latach powstało tu ponad sto hoteli, od małych rodzinnych hoteli po luksusowe uzdrowiska.
W ośrodku narciarskim ma powstać druga kolejka linowa, a 30 mln euro zostanie zainwestowane w pole golfowe. Miejscowy przemysł reprezentują małe warsztaty stolarskie i odzieżowe; wiele firm z branży handlowej i usługowej, hoteli i restauracji, rolnictwa. Przetwórcy drewna i rzemieślnicy są powiązani w organizację pomocniczą, ponieważ duża część ich produkcji (meble) jest przeznaczona na eksport. Rozwój tego sektora oraz polityka inwestycyjna małych i średnich przedsiębiorstw w branży drzewnej podlega dynamicznemu rozwojowi i elastyczności.
Rolnictwo - użytkowane jest około 20% gruntów ornych. Głównymi uprawianymi tu roślinami są ziemniaki i tytoń. Zwierzęta gospodarskie - hoduje się głównie krowy, kozy i owce.
Piętro
1
Liczba pięter
4
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
60 m2
Powierzchnia użytkowa
52 m2
Parking
Tak
Sklep
490 m
Lekarz
780 m
Kawiarnia
560 m
Restauracja
170 m
Bar
380 m
Szkoła/przedszkole
360 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00