Przestronne 2 pokoje w domu mieszkalnym, Słoneczny Brzeg

Słoneczne Wybrzeże, Bułgaria – ID 8603
63,500 €
Powierzchnia 65 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 3/4
Morze 300 m
Opłata za usługę 125 € za rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Oferujemy Państwu ładne 2 pokoje o powierzchni 65 m2, położone na trzecim piętrze z czterech pięter w domu mieszkalnym w Słonecznym Brzegu w Bułgarii. Odległość od najbliższej plaży wynosi zaledwie 300 metrów. Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC, dwa tarasy. Cena obejmuje umeblowanie i wyposażenie zgodnie z aktualnymi zdjęciami.
Opłata za utrzymanie wynosi 125€ rocznie.
W MY PROPERTY AT MORE oferujemy bezkonkurencyjną różnorodność sprawdzonych nieruchomości wysokiej jakości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić kupno, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.
Sveti Vlas znajduje się w najlepszej lokalizacji na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego - u podnóża bałkańskich stoków, które stopniowo schodzą do krystalicznie czystych wód rozległego Morza Czarnego. To korzystne połączenie oznacza wiele słonecznych dni (średnio 260 rocznie), chłodne popołudnia, czyste powietrze i idealne warunki do leczenia chorób górnych dróg oddechowych.
Oprócz idealnego klimatu, będąc blisko Morza Śródziemnego, Sveti Vlas ma ciekawą historię. Około 1800 lat temu zamiast trackiego sanktuarium znajdowały się tu luksusowe mariny i kompleksy wypoczynkowe. W tym czasie miasto nosiło nazwę Larissa i dopiero w XIV wieku przyjęło nazwę Sveti Vlas, patrona kupców.
Plaża w kurorcie ma 1,5 km długości i średnio 16 m. Znajdują się tu trzy piękne plaże z drobnym złotym piaskiem, które według Komisji Europejskiej są jednymi z najczystszych do pływania w Bułgarii.
Jeśli szukasz imprezy, Słoneczny Brzeg znajduje się zaledwie kilka minut jazdy samochodem, a jeśli chcesz zobaczyć zabytki, wyjątkowe miasto Nessebar i jego dziedzictwo historyczne i kulturowe oddalone jest o 10 km. W 2007 roku w Sveti Vlas otwarto największą marinę jachtową w Bułgarii - Marina Dinevi o pojemności 300 jachtów.
Odbywają się tu również ciekawe imprezy - co roku w połowie lipca odbywają się regaty żeglarskie "Święty Włas", a w sierpniu super zlot pod tą samą nazwą.
Sveti Vlas to europejskie miasto, które fascynuje o każdej porze roku. Jesień jest bardzo łagodna i ciepła, wiosna inspiruje pięknem kwitnącej roślinności, a zimą ośnieżone stoki Starej Płaniny zanurzają Cię w śnieżnej bajce. Miasto posiada wszystkie udogodnienia dla wygodnego życia. W Sveti Vlas wszystkie oferowane przez nas nieruchomości nadają się do stałego zamieszkania
Piętro
3
Liczba pięter
4
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
65 m2
Powierzchnia użytkowa
57.2 m2
Taras
Tak
Balkon
Tak
Parking
Tak
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
190 m
Lekarz
180 m
Kawiarnia
370 m
Restauracja
160 m
Bar
160 m
Szkoła/przedszkole
1 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00