Przestronne 2 pokoje z widokiem na zieleń w kompleksie Aivazovsky park, niskie opłaty eksploatacyjne, Pomorie

Pomorie, Bułgaria – ID 4084
74,000 €
Powierzchnia 63 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/6
Morze 200 m
Opłata za usługę 3 € m2/rok
Stan Gotowe

Oferujemy ładne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w kompleksie Aivazovsky park. Mieszkanie znajduje się na parterze z pięknym widokiem na zielony dziedziniec. Całkowita powierzchnia wynosi 63 m2, a powierzchnia użytkowa 55,44 m2. Mieszkanie ma funkcjonalny układ - przedpokój, aneks kuchenny z salonem, sypialnia, łazienka z toaletą i balkon. Cena obejmuje umeblowanie i wyposażenie zgodnie z aktualnymi zdjęciami. Mieszkanie jest umeblowane i gotowe do zamieszkania. Elitarny kompleks mieszkaniowy "Aivazovski Park" został zbudowany w najspokojniejszej i najbardziej zielonej części Pomorie, 200 metrów od piaszczystej plaży. Jego architektura została zaprojektowana w klasycznym stylu. Kompleks zajmuje powierzchnię 12 000 metrów kwadratowych w pobliżu parku i obejmuje 500 apartamentów o powierzchni od 41 do 84 metrów kwadratowych. Kompleks posiada windę.

Roczna opłata eksploatacyjna wynosi 3€/m2.

Apartament idealny pod wynajem lub do całorocznego zamieszkania. Bardzo dobra cena! Polecam!

W MY PROPERTY AT MORE oferujemy bezkonkurencyjną różnorodność sprawdzonych nieruchomości wysokiej jakości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić kupno, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.

Kurort Pomorie jest jednym ze spokojniejszych miejsc. Jest to starożytne miasto z IV wieku p.n.e.. Wygląd Pomorie przypomina pobliski Nessebar. Jego stara część również znajduje się na półwyspie, choć nie tak wąskim jak Nessebar. Niestety w 1906 roku miasto zostało zniszczone przez wielki pożar, więc stare miasto nie zostało zachowane. Miasto leży około 18 km od Nesebyru i 20 km od Burgas. W mieście znajdują się między innymi słynne lecznicze łaźnie błotne, położone na pięknym skalistym półwyspie w pobliżu jeziora Pomorie. Kąpiele mają właściwości lecznicze i pomagają w zwalczaniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego, układu nerwowego i egzemy. To małe miasteczko zbiło fortunę na eksporcie soli i aromatycznego wytrawnego wina "Pomoriiski Dimjat". Występują tu również rzadkie gatunki ptaków, takie jak słonka i kormorany, które często odwiedzają długi pas słonej wody. Od portu rybackiego rozciąga się główny czterokilometrowy odcinek pomorskiej plaży, która oddziela słynne lokalne solniska od otwartego morza. Rzadkością jest czarny piasek na jednej z plaż. Prawdziwym centrum tego nadmorskiego miasteczka jest tętniący życiem deptak biegnący przez zielony park. Znajduje się tu wiele restauracji, sklepów, dyskotek, bank, poczta i przychodnia. Zaletą tego miasta jest dogodne połączenie z pobliskim Słonecznym Brzegiem i zabytkowym Nesebyrem. W Pomorie można opalać się na trzech ładnych plażach. Pierwsza plaża znajduje się na północ od starego centrum i jest bardzo długa i piaszczysta. Co niezwykłe, bardziej zaciszna część plaży w zasadzie tworzy rodzaj granicy między Morzem Czarnym a jeziorem Pomorie, które znajduje się tuż za nią. Z tej plaży jest tylko krótki spacer do starożytnego centrum kurortu. Jeśli lubisz prywatność, podążaj plażą dalej na północ, z dala od lokalnych hoteli. Im dalej pójdziesz, tym mniej ludzi zobaczysz na plaży. Druga plaża jest mniejsza i znajduje się na południe od kurortu. Jest cichsza, bardziej oddalona od centrum, miejscami ze skałami. Znajdziesz tu jednak spokój i prywatność. Trzecia plaża to rzadkość, tutaj znajdziesz czarny piasek i lecznicze błoto. Zarówno parasole, jak i leżaki są dostępne na plaży za opłatą, a oferta sportów wodnych jest szeroka.

W pobliżu Pomorie, około 5 km na zachód, znajduje się klasztor św. Jerzego z wypielęgnowanymi ogrodami, a także pomorskie grobowce i mauzoleum. W jeziorze Pomorie wydobywa się sól, około 30 000 ton rocznie. Muzeum Soli stanowi atrakcję turystyczną. W sezonie letnim w Pomorie odbywają się dziesiątki koncertów, przedstawień teatralnych i festiwali. Organizowane są wystawy, więc miłośnicy kultury nie przegapią okazji. W mieście znajdują się dwa dobrze zachowane kościoły z XVIII i XIX w. W samym centrum miasta znajduje się XVII-wieczny klasztor św. Jerzego ze słynną płaskorzeźbą. 2 km od miasta znajduje się zalew i jezioro Pomorie (jezioro Anhialo), w pobliżu którego zbudowano sanatorium uzdrowiskowe wykorzystujące kąpiele błotne. Ta metoda leczenia znana jest tutaj od starożytności i była również szeroko stosowana przez Bizantyjczyków. 6 km od Pomorie znajduje się malownicza wioska Sarafovo z pięknymi plażami. Bardzo interesujący jest rezerwat przyrody Atanassov Lake, który tworzy dużą lagunę na południe od Sarafovo. W pobliżu miasta, na kempingu Europa, dostępne są trackie groby i grobowce z III-IV w. Nie można pominąć Nessebaru. Istnieje regularne połączenie autobusowe z Burgas, a także prywatni przewoźnicy łodzi. Na słonecznych zboczach wokół miasta kwitnie winorośl. Lokalna produkcja wina jest jedną z najlepszych i najbardziej szanowanych w Bułgarii. Uprawia się tu znane i jeszcze nie sprzedawane odmiany, takie jak Merlot, Cabernet Sauvignon, Dimjat, Pamid, Grand Noire, Alkanboushe i inne. Lokalna rakija jest również słusznie opisywana jako jedna z najlepszych w Bułgarii.

Wakacje w tym malowniczym miasteczku zachwycą miłośników pięknej przyrody, leczniczych uzdrowisk, dobrego wina i czarnego piasku.

Piętro
1
Liczba pięter
6
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
63 m2
Powierzchnia użytkowa
55.44 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
1 km
Lekarz
3 km
Kawiarnia
1 km
Restauracja
160 m
Bar
160 m
Szkoła/przedszkole
830 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00