Przestronne 3 pokoje, wspaniały kompleks 3 Góry, Razlog

Bansko, Bułgaria – ID 8958
85,800 €
Powierzchnia 75 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/4
Stok 7 000 m
Opłata za usługę 10 € m2/rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowy apartament w kompleksie 3 Góry, w pobliżu słynnego ośrodka narciarskiego Bansko. Kompleks znajduje się 7 km od stoków narciarskich w Bansko, transfer na stoki kilka razy dziennie. Rozkład: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z WC, balkon. Apartament ma ekspozycję południową. Mieszkanie ma łączną powierzchnię 75m2 i znajduje się na drugim piętrze z czterech pięter. Ogrzewanie jest elektryczne z grzejnikami elektrycznymi. Kompleks obejmuje dwupoziomową strefę rekreacyjną, w której znajduje się basen z wodą mineralną, strefa relaksu, sauna klasyczna, sauna solna, prysznic szokowy, łaźnia parowa i prysznic przygodowy
Różne masaże, terapie SPA i drenaż limfatyczny
Restauracja hotelu "3 Góry" z 120 miejscami i pysznymi daniami jest odpowiednia na imprezy firmowe i prywatne przyjęcia. Bar w holu z kominkiem oferuje szeroki wybór napojów, przekąsek i lodów. Hotel oferuje transfer do i ze stoków kilka razy dziennie.
Hotel "3 Mountains" położony jest w pobliżu Bansko - najsłynniejszego ośrodka narciarskiego w Bułgarii i obok pola golfowego niedawno zbudowanego przez Iana Woosnama, a także stoków narciarskich Kulinotto. Powód. Kompleks położony jest:
2 km od pola golfowego;
7 km od Bansko i wyciągów narciarskich;
140 km od lotniska w Sofii;
200 km od wybrzeża Grecji.
Kompleks jest otwarty przez cały rok.
Opłata za utrzymanie wynosi 10 € za m2 rocznie.
Trochę więcej o Bansko:
Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, w której spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.
Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła - z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musała (2925 m n.p.m.), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.
Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.
Ponieważ w Bansko jest wszystko!
Zimowe wędrówki
Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Ośrodki są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii spośród 400 badanych. Bansko oferuje 75 km profesjonalnie przygotowanych i niezawodnie utrzymanych stoków, dobrą szkołę narciarską i sklep narciarski dostępny dla narciarzy i snowboardzistów.
27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie przewozi gości na stoki, które są doskonale przygotowane i wyposażone w nienaganny sprzęt.
Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to trasy narciarskie. Bansko oferuje wyjątkową możliwość 16 km ciągłego zjazdu. Ostatnie 7 km trasy zjazdowej, która łączy ośrodek narciarski z miastem Bansko, wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.
Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, sześć wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. W ośrodku znajduje się mobilna karuzela, nowe wyciągi dla dzieci i przedszkole.

Co oferuje nasza agencja:
- Tylko u nas wirtualna wycieczka 3D
- Bezpłatna wycieczka wideo w czasie rzeczywistym
- Bezpłatne konsultacje
- Gwarantowana ochrona prawna
- Możliwość zakupu zdalnego (bezpłatne sporządzenie pełnomocnictwa)
- Pełna obsługa po transakcji (rejestracja podatkowa, wymiana prądu i wody)
Czekamy na Ciebie!


Piętro
2
Liczba pięter
4
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
75 m2
Powierzchnia użytkowa
66 m2
Balkon
Tak
Basen
Basenów
Parking
Tak
Recepcja
Recepcja
Restauracja
Restauracja
Ochrona
Ochrona
Zadbany teren zielony
Zadbany teren zielony
Sklep
3 km
Lekarz
3 km
Kawiarnia
3 km
Restauracja
2 km
Bar
3 km
Szkoła/przedszkole
2 km

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00