Przestronny i w pełni wyposażony apartament z 3 sypialniami w Primorsko, apartamentowiec, niskie opłaty eksploatacyjne

Primorska, Bułgaria – ID 8548
90,000 €
Powierzchnia 79 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/5
Morze 500 m
Opłata za usługę 5 € m2/rok
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Oferujemy wspaniały apartament z 3 sypialniami o powierzchni 79 m2, położony na czwartym piętrze z pięciu pięter w apartamentowcu w Primorsko, Bułgaria. Układ: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z WC oraz przestronny taras. Cena obejmuje meble i wyposażenie zgodnie z aktualnymi zdjęciami. Na podwórku domu znajduje się basen, strefa relaksu i grill.
Opłata za utrzymanie wynosi 5€/m2 na rok.
Korona przesunęła się do najsilniejszego poziomu od 11 lat do Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!
Naszą największą dumą są nasi zadowoleni klienci.
Raz po raz wzmacniamy nasz prestiż i zaufanie, udzielając fachowych porad i dzieląc się swoimi spostrzeżeniami z naszymi klientami, którzy odnieśli długoterminowe korzyści z nieruchomości, które z powodzeniem kupili zgodnie z planem w obiecanym terminie.
W każdym przypadku, którym zarządzamy, nie tylko dbamy o Ciebie i udzielamy fachowych porad, ale także dodajemy wartość do Twojego życia i przyczyniamy się do poprawy Twojej sytuacji ekonomicznej poprzez dobre inwestowanie Twoich pieniędzy.
Nasza relacja nie kończy się na zakupie, ona dopiero się zaczyna! Jesteśmy Twoimi sąsiadami i partnerami, i to nie tylko na czas posiadania wybranej przez Ciebie nieruchomości.
Chrońcie swoje pieniądze przed mega inflacją, mądrze inwestując w swoją własną nieruchomość przy plaży. Ceny w Bułgarii są TERAZ o połowę niższe niż w innych krajach UE.
Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z oglądaniem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić plusy i minusy danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje. Dla naszych klientów organizujemy wynajem i zarządzanie nieruchomościami na całym bułgarskim wybrzeżu...
O Primorsko. To, co pierwotnie było małą wioską rybacką 50 km na południe od Burgas, stało się popularnym celem turystycznym dla większości czeskich turystów. Znajdziesz tu jedne z najdłuższych i najpiękniejszych piaszczystych plaż Riwiery Bułgarskiej, które słyną z białego piasku, czystej wody i stopniowego wchodzenia do morza.
Od 1994 roku Primorsko jest posiadaczem symbolu Błękitnej Flagi. Błękitna Flaga to symbol oznaczający plaże lub przystanie, które spełniają standardy ekologiczne. Aby otrzymać flagę, wymagana jest czysta woda i recykling odpadów, a plaże muszą być również dostępne dla osób niepełnosprawnych i wyposażone w punkty medyczne, centrum informacyjne, elementy rozrywkowe, toalety i kabiny do przebierania się.
Piętro
4
Liczba pięter
5
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
79 m2
Powierzchnia użytkowa
69 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
230 m
Lekarz
370 m
Kawiarnia
380 m
Restauracja
170 m
Bar
220 m
Szkoła/przedszkole
510 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00