Stylowy apartament z 2 sypialniami w 5* hotelu Parklands w Bańskiej

Bansko, Bułgaria – ID 3108
59,550 €
Powierzchnia 91 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 1/5
Stok 300 m
Stan Gotowe
Oferujemy stylowo urządzony 2 pokojowy apartament w 5* hotelu Parklands. Oferowany apartament znajduje się na 1 piętrze i ma ekspozycję południową. Dzięki temu apartament jest bardzo słoneczny i jasny. Hotel położony jest zaledwie 300 m od stacji wyciągu narciarskiego. Jest otwarty przez cały rok i oferuje następujące udogodnienia: recepcja, lobby bar, restauracja, spa i masaże, fitness, kryty basen, plac zabaw dla dzieci, parking i ochrona.
Apartament jest w pełni umeblowany.
Pokoje są następujące:
Hol wejściowy.
Aneks kuchenny wyposażony we wszystko, co potrzebne.
Komfortowo urządzony pokój dzienny
W pełni umeblowana sypialnia
Łazienka z prysznicem
Z balkonu roztacza się piękny widok na góry.
Opłata za utrzymanie wynosi 14,40 Eur/m2 na rok.
I jeszcze trochę o Bansko:
Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, gdzie spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.
Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła - z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.
Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.
Znajduje się 161 km. na południe od lotniska w Sofii i 56 km. na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.
Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ jest blisko Grecji - tylko 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.
Bo w Bansko jest wszystko!
Zimowe wędrówki
Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Ośrodki są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości tras zjazdowych. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy kurort w tej kategorii spośród 400 badanych. Bansko oferuje 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobrą szkołę narciarską i sklep narciarski dostępny dla narciarzy i snowboardzistów.
27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.
Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy zjazdowej, która łączy ośrodek narciarski z miastem Bansko, wyposażone są w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.
Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z czego dwa nowe, sześć wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Na terenie ośrodka znajduje się mobilna karuzela, nowe wyciągi dla dzieci oraz przedszkole.Piętro
1
Liczba pięter
5
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
91 m2
Powierzchnia użytkowa
64 m2
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
140 m
Lekarz
520 m
Kawiarnia
140 m
Restauracja
150 m
Bar
150 m
Szkoła/przedszkole
410 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00