Umeblowane 3 pokoje, pierwsza linia, niesamowity widok na morze, Primorsko

Primorsko, Bułgaria – ID 6012
390,000 €
Powierzchnia 148 m2
Usposobienie 3 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/5
Morze 10 m
Opłata za usługę 12 € m2/rok
Stan Gotowe

Oferujemy luksusowy apartament z 3 sypialniami blisko centrum i tuż przy południowej plaży w kompleksie butikowym nad brzegiem morza w Primorsko w Bułgarii. Ten konkretny apartament z 3 sypialniami o powierzchni 148 m2 znajduje się na czwartym piętrze z pięciu i ma południowo-wschodnią ekspozycję. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, że ze wszystkich okien widać morze, malowniczą plażę, zatokę Diabelską i szczyty gór Strandzha pokrytych wiekowymi lasami. Kompleks znajduje się na południowej plaży, w pobliżu centralnej części miasta i w bliskiej odległości od wszystkich udogodnień, które Primorsko ma do zaoferowania. Prace budowlane i wykończeniowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów zgodnie z europejskim standardem, tworząc poczucie luksusu, komfortu i wygodnej aranżacji. Kompleks jest do dyspozycji Państwa i Państwa gości:

Recepcja

Ochrona i monitoring CCTV

Całkowicie zamknięty teren

Basen z częścią dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

Restauracja

Spa i siłownia

Strefa relaksu z barem i jacuzzi na dachu kompleksu

Parking podziemny

Opłata eksploatacyjna wynosi 12€/m2 na rok.

Apartamenty sprzedawane są umeblowane. Przyszli właściciele mają możliwość skorzystania z usługi zarządzania apartamentami.

Wyjątkowa oferta. Polecamy!!!

Naszą największą dumą są zadowoleni klienci.

Raz po raz umacniamy nasz prestiż i zaufanie, udzielając fachowych porad i dzieląc się swoimi spostrzeżeniami z naszymi klientami, którzy skorzystali z długoterminowych nieruchomości, które z powodzeniem nabyli zgodnie z planem w obiecanych ramach czasowych.

W każdym przypadku, którym zarządzamy, nie tylko dbamy o Ciebie i zapewniamy fachowe doradztwo, ale także dodajemy wartość do Twojego życia i przyczyniamy się do poprawy Twojej sytuacji ekonomicznej poprzez dobre inwestowanie Twoich pieniędzy.

Nasza relacja nie kończy się na zakupie, ona dopiero się zaczyna! Jesteśmy Twoimi sąsiadami i partnerami, i to nie tylko na czas posiadania wybranej przez Ciebie nieruchomości.

Chrońcie swoje pieniądze przed mega inflacją, mądrze inwestując w swoją własną nieruchomość przy plaży. Ceny w Bułgarii są TERAZ o połowę niższe niż w innych krajach UE.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny wad i zalet danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizycznymi oględzinami i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszelkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach, mają u nas wszelką pomoc i informacje. Dla naszych klientów organizujemy wynajem i zarządzanie nieruchomościami na całym bułgarskim wybrzeżu...

O Primorsko. To, co pierwotnie było małą wioską rybacką 50 km na południe od Burgas, stało się popularnym celem turystycznym dla większości czeskich turystów. Znajdziesz tu jedne z najdłuższych i najpiękniejszych piaszczystych plaż Riwiery Bułgarskiej, które słyną z białego piasku, czystej wody i stopniowego wchodzenia do morza.

Od 1994 roku Primorsko jest posiadaczem symbolu Błękitnej Flagi. Błękitna Flaga to symbol oznaczający plaże lub przystanie, które spełniają standardy ekologiczne. Aby otrzymać flagę, wymagana jest czysta woda i recykling odpadów, plaże muszą być również dostępne dla osób niepełnosprawnych i wyposażone w punkty medyczne, centrum informacyjne, elementy rozrywkowe, toalety i kabiny do przebierania się.

Piętro
4
Liczba pięter
5
Usposobienie
3 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
148 m2
Powierzchnia użytkowa
130 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
100 m
Lekarz
170 m
Kawiarnia
10 m
Restauracja
30 m
Bar
130 m
Szkoła/przedszkole
280 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00