Umeblowany apartament na sprzedaż w Sveti Stefan

Sveti Stefan, Czarnogóra – ID 7167
350,000 €
Powierzchnia 120 m2
Usposobienie 4 pokojowe mieszkanie
Piętro 2/3
Morze 300 m
Stan Gotowe
Sezon Lato

Apartament o łącznej powierzchni 120 m2, posiada trzy sypialnie, dwie łazienki, oddzielne WC,, duży salon z otwartą kuchnią i pięknym widokiem na morze,. Dwa ogromne tarasy z widokiem na całą zatokę.

Cała nieruchomość jest otoczona tarasami i ma 3 oddzielne wejścia, od strony południowej i zachodniej.

Parking jest wliczony w cenę tej nieruchomości.

Miasto Sveti Stefan, jeden z najbardziej luksusowych kurortów na czarnogórskim wybrzeżu, położone jest na południowym krańcu zatoki Budvan. Kiedyś była to wioska rybacka, obecnie jest to najciekawsze miasteczko hotelowe na wschodnim wybrzeżu Adriatyku. Sveti Stefan wygląda jak kamienny statek, który uderzył w ląd i tu zadokował. Może się wydawać, że jest to wyspa połączona ze stałym lądem tylko krótkim, wąskim pasem piasku, wzdłuż którego ciągną się plaże o zbitym różowym piasku.

Ale Sveti Stefan to nie tylko starożytne miasto na półwyspie. Jego nowsza część wyrasta na stałym lądzie, gdzie stoi wiele hoteli, pensjonatów i prywatnych kwater. Na piaszczystym przesmyku łączącym półwysep ze stałym lądem znajduje się piękna plaża z ubitego piasku, częściowo płatna, a częściowo przeznaczona tylko dla gości hotelowych. Inne możliwości kąpieli można znaleźć po obu stronach nowszej części miasta.

Piętro
2
Liczba pięter
3
Usposobienie
4 pokojowe mieszkanie
Widok na morze
Tak
Powierzchnia
120 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Taras
Tak
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
4 km
Lekarz
5 km
Kawiarnia
200 m
Restauracja
120 m
Bar
200 m
Szkoła/przedszkole
90 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00