Unikalne 2 pokoje, luksusowy balneokompleks, w pobliżu największego źródła mineralnego, Velingrad

Velingrad, Bułgaria – ID 6076
99,000 €
Powierzchnia 75 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 5/5
Stan Gotowe

Oferujemy na sprzedaż w pełni umeblowany dwupokojowy apartament o łącznej powierzchni 75,5 m2, położony na piątym i ostatnim piętrze kompleksu Sveti Spas w południowej części balneologicznego kurortu Velingrad, dystrykt Pazardzhik, Bułgaria. Układ: hol wejściowy, salon z jadalnią i kuchnią, sypialnia, łazienka z WC i taras z panoramicznym widokiem i orientacją południowo-wschodnią. Kompleks wraz z otaczającym go terenem parkowym wokół rzeki Chepinska, tworzy ogrodzoną wioskę wakacyjną w najpiękniejszej części Velingradu. Znajduje się w południowej części Velingradu nad brzegiem rzeki Chepinska, obok największego źródła mineralnego -Radon Bath i 700 metrów od rezerwatu przyrody Kleptuza. Ten

Ten obdarzony darami leczniczymi zakątek kraju znany jest już od starożytności, gdzie budowano łaźnie rzymskie i tureckie, a później opisano je w podróżach Aleka Konstantinowa i Iwana Wazowa. Źródło zdrowia i długowieczności - do dziś w okolicy obchodzone jest Wniebowstąpienie - święto św. Łaźni, która według religii chrześcijańskiej przynosi uzdrowienie i ochronę przed nieszczęściami.

Balneokompleks jest przeznaczony do całorocznego zamieszkania i balneoterapii. Kompleks odpowiada pięciogwiazdkowej kategoryzacji i składa się z: części mieszkalnej, centrum medyczno-diagnostycznego, rozrywkowego

obiekty i usługi. Balneo complex Saint Spas oferuje transfer z lotniska, wynajem samochodów i usługi taksówkarskie, a także 24-godzinny parking strzeżony. Opłata za utrzymanie wynosi 12€/m2 rocznie.

Najlepsza oferta, polecamy!

Naszą największą dumą są nasi zadowoleni klienci.

Raz po raz wzmacniamy nasz prestiż i zaufanie, udzielając fachowych porad i dzieląc się opiniami z naszymi klientami, którzy są wieloletnimi użytkownikami nieruchomości, które z powodzeniem kupili zgodnie z planem w obiecanym terminie.

W każdym przypadku, którym zarządzamy, nie tylko dbamy o Ciebie i zapewniamy fachowe doradztwo, ale także dodajemy wartość do Twojego życia i przyczyniamy się do poprawy Twojej sytuacji ekonomicznej poprzez dobre inwestowanie Twoich pieniędzy.

Nasza relacja nie kończy się na zakupie, ona dopiero się zaczyna! Jesteśmy Twoimi sąsiadami i partnerami, i to nie tylko na czas posiadania wybranej przez Ciebie nieruchomości.

Chrońcie swoje pieniądze przed mega inflacją, mądrze inwestując w swoją własną nieruchomość przy plaży. Ceny w Bułgarii są TERAZ o połowę niższe niż w innych krajach UE.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak we wszystkim co złe jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z oglądaniem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Jesteśmy w stanie znacznie adekwatniej ocenić plusy i minusy danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Możemy zorganizować i zabezpieczyć cały proces przeniesienia własności zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informacje.

Piętro
5
Liczba pięter
5
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
75 m2
Powierzchnia użytkowa
62 m2
Taras
Tak
Parking
Tak
Sklep
2 km
Lekarz
3 km
Kawiarnia
1 km
Restauracja
380 m
Bar
2 km
Szkoła/przedszkole
650 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00