W pełni umeblowany dom, 30 min od Warny i plaży, najwyższa cena, General Kiselovo

General Kiselovo, Bułgaria – ID 3080
66,000 €
Powierzchnia 65 m2
Usposobienie 3 pokoje + oddzielna kuchnia
Morze 55 000 m
Stan Gotowe
Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany dom 55 km od Warny i plaży. Dom jest dwupiętrowy i ma następujący układ:
Pierwsze piętro - kuchnia z jadalnią, sypialnia;
Drugie piętro - korytarz, sypialnia, pokój dzienny, łazienka, taras. Dom jest sprzedawany w pełni wyposażony i umeblowany. Pierwsze piętro jest ogrzewane przez ogrzewanie podłogowe, a drugie piętro przez klimatyzatory inwerterowe. Powierzchnia domu 65 m2, garaż 30 m2, podwórko 1250 m2. Na podwórku znajduje się grill, ogród z 55 drzewami owocowymi (jabłoń, wiśnia, brzoskwinia, gruszka), basen, budynki gospodarcze. Ponadto istnieje tawerna i pokój, który może być używany jako przestrzeń handlowa. Do wioski można dojechać samochodem w 30 minut od Warny i morza.
My z MY PROPERTY AT MORE oferujemy bezkonkurencyjną różnorodność jakości i zweryfikowanych nieruchomości. Pomożemy Ci zainwestować w odpowiednią nieruchomość, zgodnie z Twoimi wymaganiami, aby Twoje pieniądze nie straciły na wartości. Jesteśmy Bułgarami i działamy w Bułgarii przez cały rok. Nasza firma może zapewnić kupno, wynajem i ogólne zarządzanie nieruchomościami oraz usługi posprzedażowe na bułgarskim wybrzeżu w lokalizacjach Sveti Vlas, Słoneczny Brzeg, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie i innych.
Kiselovo to miejscowość w północno-wschodniej Bułgarii, część gminy Valchi Dol w okręgu Warna. Miejscowość położona jest wśród zielonych wzgórz i przepływa przez nią rzeka. Klimat jest umiarkowany kontynentalny z czterema wyraźnymi porami roku - gorącym latem, słoneczną jesienią, mroźną i śnieżną zimą oraz kolorową wiosną. Populacja wynosi około 500 osób. Wysokość - 250 m.
W General Kiselovo znajdują się sklepy spożywcze, dom kultury, ratusz, plac zabaw, przedszkole, pensjonaty, boisko do piłki nożnej, piękny park, stacja kolejowa. Wieś jest zaopatrzona w wodę i energię elektryczną. Mieszkańcy mogą korzystać ze wszystkich nowoczesnych środków komunikacji - Internetu, telewizji kablowej, telefonu, zasięgu wszystkich operatorów komórkowych. Regularny transport kolejowy łączy wioskę z miastem Warna. Drogi są w bardzo dobrym stanie.
Na jej terenie znajduje się licencjonowana mleczarnia, w której produkowane są wysokiej jakości produkty mleczne. Wokół wsi znajdują się również szklarnie, w których uprawia się kwiaty i warzywa. Miejscowa ludność zatrudniona jest głównie w rolnictwie - rozwija się uprawa warzyw, winorośli i owoców, a także hodowla zwierząt. Okolice General Kiselovo oferują wspaniałe możliwości spacerów i pikników. W pobliżu znajduje się klasztor, a także wiele zarybionych tam w promieniu od 5 do 10 km. Obok miejscowości znajdują się lasy liściaste, w których miłośnicy łowiectwa mogą polować na lisy, dziki, jelenie i nie tylko. Zapora Kiselovo o łącznej powierzchni 985 000 metrów kwadratowych jest atrakcją dla wszystkich, którzy chcą odpocząć w ciszy, spokoju i pięknej przyrodzie. Zbiornik oferuje możliwość bogatych połowów - tołstolobik, karp, amur i kraby. Na brzegu zbudowany jest domek z tawerną, gdzie można zorganizować wakacje, urodziny i inne imprezy. Miejsce słynie z corocznych zawodów wędkarskich, które odbywają się tutaj. Na zaporze odbywają się pokazy sterowanych radiowo modeli łodzi, helikopterów i wodnosamolotów.


Liczba pięter
2
Usposobienie
3 pokoje + oddzielna kuchnia
Powierzchnia
65 m2
Działka
1250 m2
Powierzchnia użytkowa
65 m2
Taras
Tak
Garaż
Tak
Basen
Tak
Powierzchnia budynku
65 m2
Sklep
14 km
Lekarz
5 km
Kawiarnia
7 km
Restauracja
5 km
Bar
7 km
Szkoła/przedszkole
140 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00