Wspaniała willa z trzema sypialniami z pierwszą linią, gwarantowana wydajność, Tortuga Beach Resort, Kepverdy

Santa Maria, Republika Zielonego Przylądka – ID 4281
310,000 €
Powierzchnia 150 m2
Usposobienie 4 pokojowe mieszkanie
Morze 300 m
Stan Gotowe
Sezon Cały rok
Oferujemy wspaniałą willę o powierzchni 115,9 m2 z trzema sypialniami w drugiej linii na wyspie Sal na Wyspach Zielonego Przylądka. Prywatny ogród i prywatny basen! Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Gwarantowany zysk z możliwością użytkowania przez pięć tygodni w roku! W czasie użytkowania dla siebie lub swoich gości właściciel nie płaci za media, baseny, strefy relaksu, leżaki i parasole na plaży! Brak opłaty za utrzymanie pod warunkiem zawarcia umowy najmu z firmą zarządzającą! Oferujemy wiele nieruchomości o różnych rozmiarach i układach w kurorcie i okolicznych kurortach. Ceny od 140000€! Opisywana nieruchomość to willa w pierwszej linii, w 5* Tortuga Beach Resort na wyspie Sal, Caperdivy. Willa jest dwupiętrowa, o powierzchni mieszkalnej 115,9 m2, posiada prywatny ogród o powierzchni 47,1 m2, piękny taras o powierzchni 68,6 m2 oraz prywatny basen.
Rozkład-
pierwsze piętro: hol wejściowy, przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem do ogrodu, sypialnia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z toaletą.
drugie piętro- dwie przestronne sypialnie, dwie łazienki z toaletami, piękny, przestronny taras
Cena obejmuje wszystkie meble i wyposażenie. Na życzenie prześlemy plan piętra. Odkryj idealne miejsce na rezerwę i świetną okazję inwestycyjną! Bezpośrednie loty z Pragi i Bratysławy. Gwarantowany zysk z 5 tygodni użytkowania nieruchomości rocznie - gwarancja tylko dla niektórych nieruchomości, 5t użytkowania w przypadku programu wynajmu.
Wybór innych nieruchomości o różnych rozmiarach i układach w tym i siostrzanych ośrodkach. Ceny od 140 000 €!
Cena obejmuje całe wyposażenie. Na życzenie prześlemy plan piętra i zorganizujemy inspekcję online lub klasyczną.
Wyspy Zielonego Przylądka to tropikalny raj na środku Oceanu Atlantyckiego, składający się z 10 wysp u zachodniego wybrzeża Afryki. Dzięki 350 słonecznym dniom w roku temperatury utrzymują się na stałym poziomie 25-30°C, a woda jest krystalicznie czysta. Nie ma ryzyka huraganów, trzęsień ziemi, wulkanów ani innych tego typu zagrożeń. Wyspy Zielonego Przylądka mają mantrę "No Stress", a ich wyluzowany styl życia sprawia, że jest to idealne miejsce na wakacje. Zainteresowanie podróżami na Wyspy Zielonego Przylądka wzrosło o 115% od 2000 roku i oczekuje się, że podwoi się jeszcze bardziej do 2024 roku. Kwitnąca branża turystyczna wynika częściowo z wysokich standardów gościnności na Wyspach Zielonego Przylądka i całorocznego klimatu idealnego do pływania. Szybko rosnące zainteresowanie destynacją doprowadziło do wysokiego popytu na wysokiej jakości zakwaterowanie, które często przewyższa podaż. Oprócz rosnącej turystyki, dobrobyt Republiki Zielonego Przylądka wynika również ze stabilnego, demokratycznego rządu i jasnej strategii rozwoju.
Liczba pięter
2
Usposobienie
4 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
150 m2
Działka
150 m2
Powierzchnia użytkowa
115.9 m2
Taras
Tak
Basen
Tak
Powierzchnia budynku
115.9 m2
Parking
Tak
Sklep
720 m
Lekarz
600 m
Kawiarnia
600 m
Restauracja
0 m
Bar
300 m
Szkoła/przedszkole
560 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00