Wspaniałe 2 pokoje na najlepszym polu golfowym na Bałkanach, bogato wyposażony kompleks Pirin Golf, Bansko

Bansko, Bułgaria – ID 6429
83,000 €
Powierzchnia 70 m2
Usposobienie 2 pokojowe mieszkanie
Piętro 4/5
Stok 12 000 m
Opłata za usługę 14 € m2/rok
Stan Gotowe

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie składające się z 2 pokoi. Powierzchnia całkowita wynosi 70 m2, mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze z pięciu kondygnacji i ma ekspozycję południową. Rozkład: przedpokój, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z WC oraz taras. Na terenie kompleksu znajdują się pięknie zagospodarowane tereny zielone, tereny rekreacyjne, basen oraz zewnętrzny plac zabaw. Dużym atutem jest również centrum SPA, kompleks sportowy oraz boisko do piłki nożnej. Cena apartamentu obejmuje umeblowanie i wyposażenie zgodnie ze zdjęciami. Dla miłośników golfa, apartamenty oferują wspaniałą możliwość gry przez cały rok na jednym z najlepszych pól golfowych w Bułgarii, a także wspaniały ceniony dochód z wynajmu. W ramach ogromnego kompleksu znajduje się również Apart Hotel, który został zaprojektowany jako kompleks 4 połączonych ze sobą budynków, w tym pięknie zagospodarowane tereny zielone, baseny zewnętrzne i ogrody. Opłata za utrzymanie wynosi 14€/m2 rocznie.

Bardzo ciekawa oferta, gorąco polecam!

Korona przesunęła się do najsilniejszego poziomu od 11 lat względem Euro! Zakup nieruchomości za Euro nigdy nie był i nie będzie bardziej opłacalny!

Więcej o kompleksie:

Z ponad 4 milionami graczy zarejestrowanych w Europie, golf jest jednym z najbardziej tradycyjnych sportów na starym kontynencie. W Pirin Golf & Country Club znajdują się dwa z 100 najlepszych pól golfowych w Europie kontynentalnej i część European Tour Destinations. Pola Ian Woosnam i Pirin Pine, położone na tle strzelistej góry Pirin, podsumowują to, co oznacza gra w golfa w górach. Kompleks znajduje się godzinę drogi od międzynarodowego lotniska w Sofii i kilka minut od popularnego ośrodka narciarskiego Bansko. Pirin Golf & Country Club gości ponad 40 turniejów rocznie, niektóre z nich to Macedonian Amateur Open WAGR, Turkish Airlines, Volvo, AUBG (American University of Bulgaria), BDO i wiele innych.

Podaruj sobie najwyższej klasy usługi i zakupy w Pirin Golf Hotel & Spa

Pirin Golf Hotel and Spa jest otoczony sosnami i obejmuje 2 pola golfowe, driving range, akademię golfa, 7 basenów, 2 supermarkety, piano bar, centrum fitness, squash, bilard, tenis stołowy, 7 terenów zewnętrznych dla dzieci, piekarnię, sklep sportowy, szkołę narciarską i sklep odzieżowy.

Wyciąg narciarski Bansko znajduje się 12 km od Pirin Golf Hotel and Spa. W sezonie narciarskim hotel oferuje bezpłatny 10-minutowy transfer do/z wyciągu co godzinę w ciągu dnia. Istnieje również bezpłatny transfer wózków golfowych, które mogą zabrać gości wokół kompleksu w okresie letnim.

Drodzy klienci, żyjemy w dziwnych czasach, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat wiele odeszło od normy. Jednak w każdej złej rzeczy jest coś dobrego. Zaczęliśmy w większym stopniu korzystać z technologii i nauczyliśmy się, jak oszczędzać czas i środki naszych klientów. Obecnie każdy z nas może zajrzeć na google view (lokalizacja i okolice), YouTube (lokalizacja, najbliższe plaże i atrakcje) oraz Booking (recenzje). Te technologie w połączeniu z podglądem online pomagają bardzo szczegółowo przyjrzeć się danej nieruchomości w czasie rzeczywistym i z zacisza własnej kanapy. Mamy możliwość znacznie bardziej adekwatnej oceny wad i zalet danej nieruchomości. Nie musimy już stresować się fizyczną inspekcją i prowadzić notatek z każdej oglądanej nieruchomości. Cały proces przeniesienia własności możemy zorganizować i zabezpieczyć zdalnie i bez zbędnych podróży. W tym wszystkie dokumenty związane z przeniesieniem własności, w tym media i wszystkie rejestracje, łącznie z obsługą posprzedażową i organizacją ewentualnego najmu. Możesz kupić swój wymarzony apartament nad morzem z komfortu swojego domu i właśnie teraz w bardzo przystępnej cenie. Nasi klienci nigdy nie czekają w kolejkach i mają u nas wszelką pomoc i informacje.

I jeszcze trochę o Bansko:

Miasto położone jest 927 metrów nad poziomem morza, w dolinie, gdzie spotykają się trzy góry - Pirin, Rodopy i Riła.

Z jednej strony - Rodopy, z drugiej - Riła z najwyższym szczytem na Półwyspie Bałkańskim - Musałą (2925 m), a z trzeciej - Pirin.

Miasto Bansko jest głównym ośrodkiem administracyjnym i kulturalno-gospodarczym regionu.

Znajduje się 161 km na południe od lotniska w Sofii i 56 km na południowy wschód od Błagojewgradu, z którym jest dobrze skomunikowane.

Bansko jest popularnym celem podróży, ponieważ znajduje się blisko Grecji - zaledwie 140 km od Morza Egejskiego. 6 km od Bansko znajdują się gorące źródła mineralne.

Bo Bansko ma wszystko!

Zimowe wędrówki

Według europejskiego badania ośrodków narciarskich w Europie, Bansko jest jednym z najpopularniejszych kurortów. Kurorty są klasyfikowane w sześciu kategoriach według długości stoków. Ze stokami o długości od 51 do 100 km, Bansko jest na pierwszym miejscu! Jest to najtańszy ośrodek w tej kategorii badanych ośrodków. 75 km profesjonalnie przygotowanych i rzetelnie utrzymywanych tras, dobra szkoła narciarska i przechowalnia sprzętu dostępna dla narciarzy i snowboardzistów.

27 km nowoczesnych wyciągów o dużej przepustowości szybko i wygodnie transportuje gości na stoki, które są doskonale przygotowane z nienagannym wyposażeniem.

Teren narciarski posiada łącznie 17 oznakowanych tras o łącznej długości 65 km, z czego 9 km to drogi narciarskie. Bansko oferuje unikalną możliwość zjazdu ciągłego o długości 16 km. Ostatnie 7 km trasy łączącej ośrodek narciarski z miastem Bansko wyposażone jest w 40 armatek do sztucznego naśnieżania i oświetlenie do jazdy nocnej.

Całkowita liczba wyciągów wynosi 23 - siedem krzesełek, z których dwa są nowe, 6 wyciągów i dziesięć wyciągów dla dzieci. Są nowe wyciągi dla dzieci i żłobek.

Letnie wędrówki

Na potrzeby letniej turystyki pieszej w Parku Narodowym Pirin opracowano 13 głównych i 17 drugorzędnych tras górskich. Wspinaczka skałkowa jest dozwolona w 6 miejscach. W wysokogórskiej części góry osiem schronisk górskich i pięć schronisk przyjmuje latem turystów. Ponadto organizowane są wycieczki do klasztorów Riła i Rozhen, Melnik, park niedźwiedzi w Belitsa, wioska Trigrad, jaskinia "Diabelska Gardziel" i inne zabytki i piękne miejsca; turystyka górska w Pirinie, jazda konna w Riła, jazda na rowerze, rafting, safari, offroad i paintball.

Imprezy cykliczne:

Zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim na trasie "Alberto Tomba".

Od grudnia do kwietnia - wiele imprez zimowych - zawody w narciarstwie alpejskim, snowboardzie, biathlonie.

Lipiec - festiwal teatru letniego

Sierpień - Międzynarodowy Festiwal Jazzowy

Wrzesień - Pirin Folk Bulgaria - Bansko. Międzynarodowy Festiwal Bułgarskich Pieśni Ludowych

Listopad - Bansko Film Fest - Międzynarodowy festiwal filmów górskich.

Bansko jest najnowszym zimowym ośrodkiem narciarskim w Bułgarii i być może najpiękniejszym. W ostatnich latach ośrodek przyciągnął znaczne inwestycje zagraniczne, co pozwoliło na znaczną poprawę infrastruktury i usług rekreacyjnych.

Biznes turystyczny jest głównym obszarem o strategicznym znaczeniu dla społeczno-gospodarczego rozwoju Bansko. Rosnąca ilość inwestycji w turystyce spowodowała powstanie nowych miejsc pracy w usługach turystycznych i kilkakrotnie więcej w budownictwie. W ostatnich latach powstało tu ponad sto hoteli, od małych rodzinnych hoteli po luksusowe uzdrowiska.

W ośrodku narciarskim ma powstać druga kolejka linowa, a 30 mln euro zostanie zainwestowane w pole golfowe. Miejscowy przemysł reprezentują małe warsztaty stolarskie i odzieżowe; wiele firm z branży handlowej i usługowej, hoteli i restauracji, rolnictwa. Przetwórcy drewna i rzemieślnicy są powiązani w organizację pomocniczą, ponieważ duża część ich produkcji (meble) jest przeznaczona na eksport. Rozwój tego sektora oraz polityka inwestycyjna małych i średnich przedsiębiorstw w branży drzewnej podlega dynamicznemu rozwojowi i elastyczności.

Rolnictwo - użytkowane jest około 20% gruntów ornych. Głównymi uprawianymi tu roślinami są ziemniaki i tytoń. Zwierzęta gospodarskie - hoduje się głównie krowy, kozy i owce.

Piętro
4
Liczba pięter
5
Usposobienie
2 pokojowe mieszkanie
Powierzchnia
70 m2
Powierzchnia użytkowa
61 m2
Taras
Tak
Balkon
Tak
Parking
Tak
Sklep
6 km
Lekarz
6 km
Kawiarnia
240 m
Restauracja
160 m
Bar
270 m
Szkoła/przedszkole
240 m

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Skontaktuj się z nami

Zainteresowany tą nieruchomością, ale nadal nie jesteś pewien? Umów się z nami na spotkanie w naszym biurze, a wszystkie szczegóły omówimy z Tobą osobiście.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00